Na czym polega peeling kawitacyjny?

Wiele z Was zapewne stosuje kilka razy w tygodniu peeling, jednak efekty są słabe. Przedstawiamy Wam peeling kawitacyjny czyli oczyszczanie skóry za pomocą utradźwięków.

Na czym polega peeling kawitacyjny?

Na czym polega peeling kawitacyjny?


Peeling kawitacyjny, to bardzo popularny zabieg oczyszczający skórę. Wykonywany jest on za pomocą specjalnego urządzenia, nazywanego skin cleaner’em - urządzeniem, które wytwarzając ultradźwięki oczyszcza naszą skórę.

Kawitacja nie tylko leczy, ale także poprawia wygląd naszej cery. Wykonanie tego zabiegu polepsza mikrokrążenie, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka, ale także usuwa zalegające w porach skóry sebum.

Wiele osób zastanawia się czym różni się peeling kawitacyjny od klasycznego peelingu. Oba zabiegi mają na celu złuszczenie martwego naskórka, przez co uzewnętrznia się młoda, zdrowa warstwa skóry. Kawitacja daje lepsze efekty, ponieważ ultradźwiękowa technologia pozwala docierać bardziej w głąb skóry niż w przypadku zwykłego rodzaju peelingu.

Tak dla kawitacji przy:

- trądziku
- zmarszczkach
- cellulicie
- zniszczonej skórze
- sinieniach i opuchliźnie w okolicy oczu
- słabo odżywionej skórze
- regeneracji skóry
- przebarwieniach

Na czym polega peeling kawitacyjny?

Na czym polega peeling kawitacyjny?


Nie dla kawitacji przy:

- nowotworach i stanach po ich operacyjnym usunięciu
- ciąży
- niewydolności krążenia
- obecności w tkankach ciał obcych metalicznych
- nerwicy wegetatywnej znacznego stopnia
- osteoporozy

Zabieg ten ma bardzo szerokie zastosowanie, głównie ze względu na to, że odbywa się on bez wewnętrznej interwencji chirurgicznej, dlatego też doskonale nadaje się dla osób, które posiadają wrażliwą, delikatną skórę. Najlepsze efekty osiągniemy stosując go regularnie, średnio raz na miesiąc. Można wykonać go w salonie kosmetycznym, ale również samemu w domu, jeśli kupimy odpowiednie urządzenie.

Efekty po zabiegu widać gołym okiem, skóra jest oczyszczona, tkanki ujędrnione, martwe komórki zostają usunięte, a na dodatek można skutecznie pozbyć się trądziku, który szpeci naszą twarz.


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Ania Twarowska , Czwartek 16.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×