Najgorętsze pośladki gwiazd

Pośladki od zawsze są częstym tematem zarówno u płci męskiej, jak i żeńskiej. Rozgadujemy się i oceniamy kto ma duży, a kto płaski tyłeczek. Dziś idealne pośladki dla każdego oznaczają inny rozmiar. Przedstawiamy Wam gwiazdy, które szczycą się posiadaniem dużych pośladków.

Najgorętsze pośladki gwiazd

Najgorętsze pośladki gwiazd

Każda kobieta marzy o seksownej pupie, choć mamy inne wyobrażenie na temat idealnego rozmiaru. Definicji pięknych pośladków jest tyle, ilu ludzi na świecie. Jeśli któraś z Was ma kompleks dużej pupy, przestańcie się przejmować i zróbcie z tego swój atut, tak jak zrobiły to największe gwiazdy. Dzięki temu staniesz się pewniejsza siebie, a zarazem szczęśliwsza w życiu.

Jeśli wypowiadamy słowa - pośladki gwiazd, od razu przychodzą do głowy trzy osoby: Kim Kardashian, Jennifer Lopez oraz Nicki Minaj. To one posiadają największe pupy w show biznesie, a przez swoje pośladki są jeszcze bardziej rozpoznawalne i sławne. Gwiazdy o dużych pośladkach starają się podkreślać je jak najczęściej i jak najlepiej. Może czas wziąć z nich przykład?

Gwiazdy chętnie wstawiają swoje zdjęcia np. na Instagram, gdzie eksponują swoje atuty w różnych kreacjach, a poza tym podkreślają pośladki w czasie różnego rodzaju gal, na których się pokazują.


Zobacz galerię znanych gwiazd o najgorętszych pośladkach!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram/ FameFlynet/ KAPiFDodał(a): Anna Twarowska , Piątek 24.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×