Natasza Urbańska zmienia kolor włosów?!

Czy gwiazda poświęciła się dla sztuki?

Natasza Urbańska zmieniła kolor włosów

Media niedawno podały, że Natasza Urbańska zagra w nowym spektaklu - "Legalna Blondynka". Gwiazda na co dzień występuje na deskach Testru Studio Buffo, projektuje ubrania i jeszcze jest spełnioną matką i żoną.

Już od jakiegoś czasu zastanawiano się, czy do roli w nowym musicalu, aktorka zmieni kolor włosów. Część osób podejrzewała, że będzie grała w peruce, lecz jej najnowsze zdjęcie na Instagramie wskazuje, że jednak zdecydowała się na nową fryzurę w kolorze blond. Tak podpisała swoją fotografię: Czas na zmianę fryzury- sztuka wymaga poświęceń... Ktoś zgadnie co się zadzieje? ;) jestem w dobrych rękach.

"Legalna Blondynka" to nowy musical Janusza Józefowicza, który będzie wystawiony w Krakowie, w nowym teatrze muzycznym "Variete". Jest to adaptacja dobrze znanej komedii, gdzie tytułową rolę grała Reese Witherspoon.

Magazyn "Flesz" podawał, że o tę rolę starała się także m.in. Doda, lecz jednak się rozmyśliła z udziału w spektaklu i jej miejsce zajęła Barbara Kurdej - Szatan, która będzie grała na zmianę z Nataszą Urbańską. Gwiazdy będą się wymieniać co 2 tygodnie. Zatrudnienie dwóch gwiazd do odtwarzania głównej roli, w teatrze jest naturalnym procesem.


Czas na zmianę fryzury- sztuka wymaga poświęceń... Ktoś zgadnie co się zadzieje? ;) jestem w dobrych rękach ☺️ #so_p_ #nataszaurbanska #new #hairdresser #changes

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natasza Urbańska (@nataszaofficial)


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF/ Instagram/nataszaofficial


Dodał(a): Anka P. , Czwartek 30.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Dla sztuki? O jakiej wy sztuce piszecie?
Dodano: 2015-05-01 09:19:26 Zgłoś nadużycie
Anonim
mam nadzieję, że chociaż dobrych farb użyła, ja farbować to tylko profesjonalnie jak na: trena.pl/189-koloryzacja
Dodano: 2015-04-30 22:04:48 Zgłoś nadużycie