Naturalnie, że loki

Loki mają swoje zwolenniczki i przeciwniczki, lecz nie da się ukryć, że obecnie wiodą prym wśród fryzur. Jak pielęgnować naturalne loki, a także jak je stworzyć, radzi nasz ekspert. Zobaczcie same!

Naturalnie, że loki

Naturalnie, że loki


Loki to odwieczny problem i zmora wielu kobiet, a jeszcze większy problem uzyskać z nich kształt i fryzurę. Moje Panie, jeśli jesteście obdarzone naturalnie kręconymi lub falowanymi włosami, to na pewno będzie wam łatwiej.

A zatem, ustawiając odpowiednią pielęgnację, począwszy od szamponu do mycia włosów poprzez odżywkę lub maskę wygładzającą włosy oraz jeden dobry środek stylizujący, np. krem do loków, jesteście w stanie w niedługim czasie stworzyć w domowych warunkach piękne loki.

Naturalnie kręcony włos, przy dobrze ostrzyżonej linii i  po wyżej wymienionej pielęgnacji oraz stylizacji zasuszycie suszarką ze specjalną końcówką zwaną dyfuzorem. Takie urządzenie powoduje tłumienie wydmuchu powietrza suszarki, wykorzystując jedynie ciepło. Tym samym unikniecie efektu pierzastych włosów. W celu dobrania tak ważnej pielęgnacji i stylizacji umów się z dobrym fryzjerem. Ja polecam wam tylko profesjonalne kosmetyki i oczywiście w technologii organicznej. Zbawienne jest działanie linii do kręconych włosów na ekstrakcie z pomarańczy.

Naturalnie, że loki

Naturalnie, że loki


U osób, które marzą o kręconych włosach, a posiadają proste, często delikatne włosy, pozostaje wykonanie u dobrego fryzjera trwalej ondulacji lub termostylizacji przy użyciu coraz to lepszych urządzeń (prostownicą, lokówką).

Jeśli potraficie zakręcić włosy na wałki, czy udaje się Wam podkręcić włosy na lokówce lub półokrągłym żelazku, wówczas jesteście w stanie dokonać ciekawych zmian w niedługim czasie.
W tym przypadku, tak jak i wcześniej, chodzi o odpowiednie przygotowanie włosów:
 1. pielęgnacja (dobrana z fryzjerem),
 2. stylizacja (odpowiedni produkt do struktury włosów oraz pożądanego efektu),
 3. strzyżenie (wykonane przez fryzjera).

Reszty nie opiszę, ponieważ wykonanie loków na włosach prostych wymaga instruktażu i przynajmniej jednej wizyty u dobrego fachowca, który dostosuje wam stylizację oraz jej wykonanie.


Sławek Workert.jpg

Ekspert MilionKobiet.pl

Sławek Workert

Stylista KMS California, salon Hirek Coiffure z Łodzi

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 18.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×