Nie zgadniesz czym według tej vlogerki najlepiej nakładać podkład!

Były już taśmy klejące do konturowania, były pomadki do makijażu całej twarzy. Ale tego jeszcze nie było!

vlogerka.jpg

W dobie vlogów i internetowych samouczków poświęconych niemal wszystkiemu, coraz częściej pojawiają się też nowe pomysły dotyczące tego, jak wykonać perfekcyjny makijaż. Vlogerki prześcigają się w wymyślaniu pomysłów, które mogą nam pomóc, ale i nieźle zaskoczyć. 


Tym razem niecodziennym pomysłem pochwaliła się youtuberka znana jako Mayra Touch of Glam. Według niej najlepszym przedmiotem do perfekcyjnego nałożenia podkładu nie jest ani pędzel, ani Beauty Blender, ani nawet własne palce, a... skarpetka - najlepiej taka z warstwą frotte.

Według vlogerki takie rozwiązanie jest idealne, bo pozwala na dokładne rozprowadzenie podkładu bez pochłaniania zbyt dużej ilości produktu, jak ma to miejsce chociażby w przypadku pędzla. Poza tym, skarpetki można wielokrotnie uprać i, w przeciwieństwie do niektórych przyborów do makijażu, są tanie. 


Zobacz filmik vlogerki, na którym pokazuje, jak używać skarpetki do wykonania makijażu:Co sądzisz o takim pomyśle? My podchodzimy do niego z pewną dozą sceptycyzmu. 
źródło, zdjęcia: Youtube.com 

Zobacz też: 7 grzechów nakładania podkładu  


Dodał(a): Natalia Fijał , Czwartek 19.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Gorszego idiotyzmu nie slyszalam
Dodano: 2016-05-31 18:28:19 Zgłoś nadużycie
Anonim
A majtek nie mogła użyć?
Dodano: 2016-05-21 20:30:10 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×