Nowości kosmetyczne od Eveline

Powoli przygotowujemy się na wiosnę, a więc czas mocniej zadbać o ciało!

pielegnacjacialaevelinekosmetykimain.jpg

Wiosna zbliża się do nas co raz większymi krokami, co czuć już w powietrzu. Za oknami powoli dzień robi się coraz dłuższy, a minusowe temperatury nieśmiało odpuszczają. Co to oznacza? Musimy mocniej zadbać o swoje ospałe po zimie ciało, aby wiosną i latem zaprezentować je światu w najpiękniejszej odsłonie. Z pomocą ma nam w tym przyjść marka Eveline, znana z produktów antycellulitowych i ujędrniających do ciała. Tym razem Eveline prezentuje nam swoje ciekawe nowości. KAWOWE SERUM WYSZCZUPLAJĄCO-DRENUJĄCE BODY DETOX GREEN COFFEE

BODY DETOX: REDUKCJA OBRZEKU CELLULITOWEGO I ELIMINACJA TOKSYN

• stymuluje drenaż limfatyczny

• usprawnia proces rozpadu komórek tłuszczowych

BODY DETOX to zabieg polegający na wykorzystaniu jonizacji do eliminacji toksyn poprzez otwarte pory skóry. Stymuluje mikrokrążenie, pobudza metabolizm komórek, zwalcza cellulit i eliminuje obrzęk spowodowany zaburzoną gospodarką lipidową i retencją płynów. 

evelinegreencofeeeee1.jpgLIFTINGUJĄCE SERUM MAKSYMALNIE WYSZCZUPLAJĄCE

TERMOLOFTING WYSZCZUPLAJĄCY

TERMOLIFTING WYSZCZUPLAJACY to zabieg wykorzystujący ujędrniające i liftingujące działanie fal radiowych emitowanych na skórę i do podskórnej tkanki tłuszczowej. Wywołuje zjawisko termolipolizy – stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej i obkurczania się adipocytów. Dodatkowo, zabieg pobudza produkcję nowych włókien kolagenu w skórze, dzięki czemu spektakularnie poprawia jej gęstość, napięcie i sprężystość. 

Zaawansowane składniki aktywne: LIPOCELL-SLIMTM KOMPLEKS ISOCELL SLIM = POTRÓJNIE SKONCENTROWANA KOFEINA + EKSTRAKT Z BLUSZCZU + CENTELLA ASIATICA, L-KARNITYNA, ENERGISOMY Q10 + EKSTRAKT Z MIŁORZĘBU JAPOŃSKIEGO, KOLAGEN + ELASTYNA + ALGI LAMINARIA.

evelineliftingujace1111.jpg


SUPERSKONCENROWANE NOCNE SERUM ANTYCELLULITOWE z efektem ultradźwięków

LIPO SHOCK ULTRASOUNDS NOCNA TERAPIA WYSZCZUPLAJĄCO-ANTYCELLULITOWA

• stymuluje szybsze spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej

• eliminuje obrzęk cellulitowy i uczucie ciężkich nóg

Nagromadzenie toksyn i utlenionych lipidów w skórze spowalnia jej metabolizm, zaburza homeostazę komórek oraz skraca ich cykl życia i zmniejsza zdolność autoregeneracji. Cellulitowi często towarzyszy uczucie ciężkości i zastój płynów.

123eveline123.jpg

Cena produktów: ok. 19,99 zł /  150 ml + 50 ml gratis

Skusisz się na coś? 

zdjęcia: materiały prasowe, iStock  


Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 31.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×