Nowości kosmetyczne od marki Farmona – kremy na zimę -20C PROTECT

Marka Farmona przygotowała dla nas na nadchodzącą zimę coś specjalnego - zimowe kremy chroniące przed mrozem z serii -20C PROTECT.

farmonakremymain.jpg

Farmona -20C PROTECT to seria kosmetyków opracowana z myślą o osobach, które pragną chronić swoją skórę przed szkodliwym działaniem niekorzystnym warunków pogodowych zimą. Według zapewnień producentów, seria ta ma chronić skórę nawet wtedy, gdy na zewnątrz szaleje siarczysty mróz. W kosmetykach z tej serii użyto specjalnie opracowanej receptury, testowanej w ekstremalnych warunkach klimatycznych, która zawiera bogactwo składników aktywnych – m.in. AntiFrost System, masło shea, ekstrakty z nagietka i kasztanowca, witaminę E, d’Panthenol - które wyjątkowo skutecznie zabezpieczają skórę przed silnym mrozem (nawet do -20°C) i wiatrem oraz gwałtownymi zmianami temperatury. 


Krem do twarzy z tej serii odbudowuje ochronny płaszcz hydrolipidowy, zabezpiecza przed odmrożeniem oraz szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Wzmacnia naczynka krwionośne, zapobiega powstawaniu pajączków oraz uodparnia skórę na wahania temperatury. Łagodzi podrażnienia, likwiduje mikrouszkodzenia spowodowane mrozem i wiatrem. Odżywia, regeneruje i delikatnie natłuszcza. Likwiduje nieprzyjemne uczucie spierzchnięcia i suchości, pozostawia skórę miękką i gładką.

zimowafarmona twarz.jpg

Krem do twarzy 75ml/ 12,00 zł

Krem do rąk delikatnie natłuszcza i regeneruje skórę, łagodzi podrażnienia, likwiduje szorstkość i zaczerwienienie. Dłonie stają się jedwabiście miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku.

zimowafarmonarece.jpg

Krem ochronny do rąk 100 ml/ 7 zł

Zimowy krem ochronny dla dzieci i niemowląt przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia, w  trudnych warunkach zimowych. Krem zawiera naturalny wosk pszczeli, Softening Complex i d’Panthenol, które wyjątkowo skutecznie chronią przed silnym mrozem, zimnym wiatrem oraz gwałtownymi zmianami temperatury. Krem tworzy na powierzchni skóry wzmocnioną barierę ochronną, która zabezpiecza przed zimnem oraz szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Uodparnia delikatną skórę dziecka na nagłe zmiany temperatury, odbudowuje ochronny płaszcz hydrolipidowy oraz likwiduje zaczerwienienia i uszkodzenia naskórka spowodowane przez mróz. Łagodzi podrażnienia, zabezpiecza przed odmrożeniem. Wzmacnia funkcje ochronne skóry, delikatnie natłuszcza, odżywia i regeneruje.

zimowafarmona dyieci.jpg

Zimowy krem ochronny dla dzieci i niemowląt 75 ml/ 12,00 zł

Ekstremalny krem dla sportowców zawiera bogactwo składników aktywnych, które skutecznie zabezpieczają skórę przed silnym mrozem, zimnym wiatrem, gwałtownymi zmianami temperatury oraz tworzą wysoką ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Krem tworzy na powierzchni skóry niewidoczną barierę ochronną, która zabezpiecza przed odmrożeniem i szkodliwym działaniem promieni UV. Delikatnie natłuszcza, odżywia i regeneruje skórę oraz łagodzi podrażnienia i mikrouszkodzenia.

zimowafarmona sportowcy.jpg

Ekstremalny krem dla sportowców SPF50 50ml/ 12,00 zł


Zimowa pomadka ochronna do ust przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji ust, szczególnie podczas silnego mrozu i wiatru. Oprócz wymienionych powyżej specjalnych składników cechujących całą serię, zawiera też olej z wiesiołka oraz filtry UV, które skutecznie chronią przed silnym mrozem i zimnym wiatrem oraz gwałtownymi zmianami temperatury. 

Pomadka tworzy na ustach film, który zapobiega utracie wilgoci i pękaniu oraz chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Delikatnie natłuszcza i regeneruje przywracając ustom delikatność i miękkość.

zimowafarmona usta.jpg

źródło, zdjęcia: materiały prasowe


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 01.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×