Nowości marki Sebastian Professional

Texture Maker i Shine Shaker to dwie nowości do stylizacji włosów od marki Sebastian Professional. Jesteście ich ciekawe? Zobaczcie czym się charakteryzują.

Nowości marki Sebastian Professional

Nowości marki Sebastian Professional

Lubicie bawić się swoimi włosami? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, zapoznajcie się z nowymi produktami, które na pewno się Wam przydadzą.
Nowość w kolekcji Form - Sebastian Texture Maker to wszechstronny spray do stylizacji mający lekką formułę i nadający włosom teksturę. Produkt umożliwia stworzenie nowoczesnych, kreatywnych stylizacji. Fryzura ma lekko matowe wykończenie, ale bez efektu obciążania włosów. Formuła spray’u została stworzona na bazie minerałów oceanicznych i kryształków soli morskiej.

Texture Maker doskonale współgra z drugą nowością marki - spray‘em nadającym połysk Shine Shaker. Połączenie tych produktów gwarantuje włosy o wyrazistej teksturze, a zarazem niesamowicie błyszczące. Te przeciwstawne elementy mogą ze sobą współgrać dzięki zaawansowanej opatentowanej technologii składającej się z trzech komponentów: Element Tech, Water Tech oraz Air Tech. Sebastian Texture Maker zawiera dwa elementy - Element Tech, odpowiadający za wzmocnienie włosa oraz jego odpowiedni poziom nawilżenia oraz Water Tech, który jest unikalną kompozycją zawierającą stylizacyjne polimery i minerały oceaniczne gwarantujące efekt tekstury. Produkt można stosować na suche lub wilgotne włosy.

Połysk oraz tekstura, które gwarantują nowości marki, to motyw przewodni najnowszej kolekcji fryzur Sebastian Professional - Counter Balance. Kolekcja ta inspiruje do odważnych, nieszablonowych połączeń. Wykorzystane do stworzenia kolekcji nowe produkty marki dowodzą, że gładkie, lśniące powierzchnie oraz matowe, strukturalne fryzury doskonale się uzupełniają.


seb_tex_ma_150ml_w.jpg
Sebastian Texture Maker - cena: ok. 87 zł


SEB_SH_SH_75ml_w.jpg

Sebastian Shine Shaker - cena: ok. 76 złZobaczcie również kolekcję fryzur Counter Balance:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 01.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×