Odbuduj zniszczone włosy!

Chciałabym zapytać, w jaki sposób mogę odbudować zniszczone włosy?

Odbuduj zniszczone włosy!

Odbuduj zniszczone włosy!


Jeśli rozjaśniasz włosy, prostujesz je, kręcisz na lokówkę, robisz trwałą ondulację lub często wyjeżdżasz na wakacje z pewnością są one mocno przesuszone. Po tak ostrej ingerencji w ich strukturę, zalecamy wykonać serię zabiegów mocno regeneracyjnych w salonie przy użyciu sauny, aby nawilżyć i domknąć łuskę włosa. Stylista zbada włosy, a następnie z koncentratów wykona indywidualnie dopasowaną do Twojego rodzaju włosów mieszankę. Warto również zainwestować w pielęgnację domową.

Kliknij i poznaj fryzury, które cię wyszczuplą!


Szampon i odżywka nawilżające oraz silna maska to podstawowy komplet, jaki będzie Ci potrzebny po dekoloryzacji czy baleyage’u. Po każdym myciu nałóż odżywkę na minimum 5 minut, a dwa razy w tygodniu zamiast odżywki użyj silnej maski i potrzymaj ją na włosach nawet do 20 minut.

Zobacz ozdoby do włosów, którymi zachwycisz wszystkich!

Przydatny okaże się również leczniczy olej z orzeszków makadamii, który jest odpowiedni do każdego typu włosów, a wyjątkowo korzystny dla suchych i zniszczonych. Aby po silnych zabiegach przywrócić włosom połysk i zdrowy wygląd, możesz raz lub dwa razy w tygodniu wykonać odżywcze kompresy. Na dobrze osuszone ręcznikiem włosy nakładaj maskę nawilżającą pasmo po paśmie, przeczesz grzebieniem (aby dotarła do każdego włosa), owiń folią, a następnie ręcznikiem.

Pamiętaj, że w cieple takie produkty lepiej działają. Po minimum 20 minutach dokładnie wypłucz odżywkę z włosów. Postaraj się ograniczyć używanie suszarki. Jeśli musisz jej użyć, poczekaj, aż włosy trochę przeschną i dosusz je suszarką.

Więcej na temat modnych fryzur znajdziesz tutaj!

Styliści zachęcają do eksperymentowania z nowymi fryzurami, zwłaszcza z krótkimi cięciami. Znakomicie podkreślają one kształt twarzy, a nawet mogą wykreować Twój zupełnie nowy wizerunek!

ID galerii:640


Katarzyna Poniatowska-Miłek.jpg


Ekspert MilionKobiet.pl
Katarzyna Poniatowska-Miłek
Stylistka GOLDWELL, salon Milek Design z Warszawy


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 02.01.2013 (aktualizacja: 2012-12-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
debora99999999
Najłatwiej odbudować włosy używając masek, odżywek i szamponów do włosów zniszczonych. Moje włosy świetnie reagują na olejowanie, ale inne nie muszą. U mnie sprawdza się też serum z olejem arganowym z Royal Moroccan. Olej kokosowy też jest super, ale nie używam go często.
Dodano: 2017-02-21 09:50:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×