Odkryj zalety kuracji przeciwstarzeniowej Vitality

Szczegóły kuracji przeciwstarzeniowej Vitality zdradza nasz ekspert biolog molekularny Alberto Santini.

Odkryj zalety kuracji przeciwstarzeniowej Vitality

Odkryj zalety kuracji przeciwstarzeniowej VitalityCzy suplementy diety wchodzące w skład kuracji można łączyć z lekami? Czy są jakieś przeciwwskazania? Jeśli tak, to jakie?

Suplementy Vitality mogą być przyjmowane razem z innymi środkami farmakologicznymi, bez niepożądanych skutków. Jedynie w przypadku osób chorych, radzimy konsultację z lekarzem prowadzącym. Warto tutaj także przypomnieć, że suplementy Vitality nie są lekami, a co za tym idzie nie powinny być stosowane do leczenia jakichkolwiek chorób.

W jakim wieku kobiety powinny zacząć korzystać z kosmetyków? Jaka jest dolna granica wieku?

Teoretycznie starzejemy się od dnia narodzin. Kurację Vitality zaleca się jednak osobom po ukończeniu 18-20 roku życia.

Po jakim czasie będą widoczne efekty kuracji? Czy u każdej kobiety jest podobnie? Na czym mogą polegać dysproporcje czasowe?

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Ferrarze wykazały, że kuracja poprawia elastyczność skóry, jej nawodnienie i koloryt już po czterech tygodniach – po ośmiu tygodniach stosowania różnica w elastyczności i kolorycie jest istotnie widoczna. Po pierwszych czterech tygodniach stosowania kuracja Vitality zmniejsza także ilość i głębokość zmarszczek. Te efekty występują u wszystkich osób stosujących kurację w sposób ciągły i kompleksowy. U poszczególnych osób efekty oceniane gołym okiem mogą być oczywiście różne w zależności od wieku i wyjściowego stanu skóry. Jednak gdy badamy skutki kuracji Vitality przy użyciu specjalistycznego sprzętu widać, że efekty występują w podobnym stopniu u wszystkich osób.

Czy do osiągnięcia pożądanego efektu konieczne jest korzystanie ze wszystkich produktów jednocześnie?

Tak. W celu osiągnięcia pożądanych efektów należy stosować kurację Vitality kompleksowo, to znaczy używać jednocześnie suplementów, kremu na noc i serum.

Czy po przerwaniu kuracji, defekty wrócą?

Zalecane jest nieprzerwane stosowanie kuracji. Gdy przestaniemy ją stosować, ustanie także działanie przeciwstarzeniowe.

Jeśli skóra pacjentki jest uczulona na którykolwiek ze składników, czy może używać produktów?

Wszystkie produkty wchodzące w skład kuracji Vitality są oparte na naturalnych składnikach i zostały przebadane dermatologiczne – nie wywołują reakcji alergicznych. W przypadku wystąpienia u osoby stosującej kurację Vitality reakcji alergicznej na skórze należy się upewnić, że jej przyczyną nie są inne preparaty, z którymi się stykamy – alergie są często wywoływane przez substancje zawarte w powietrzu, jedzeniu czy znajdujące się na przedmiotach, których dotykamy. Gdyby jednak okazało się, że przyczyną alergii są faktycznie produkty Vitality, oznacza to, że dana osoba cierpi na niezwykle rzadką i specyficzną formę alergii – powinna wówczas przerwać kurację i skonsultować się z dermatologiem.

Alberto_Santini.jpg

Alberto Santini

Biolog molekularny i współzałożyciel firmy NGB Genetics w Ferrarze (Włochy). NGB Genetics, działająca pod egidą Uniwersytetu w Ferrarze, ściśle współpracuje z firmą Df Medica, właścicielem marki Vitality.
Alberto Santini ukończył wydział biologii na Uniwersytecie Bolońskim – ze specjalizacją biologia molekularna. Na tymże uniwersytecie uzyskał również tytuł doktora w zakresie nauki o dywersyfikacji i ewolucji biologicznej.

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 06.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×