Operacja powiększenia biustu

Chciałabym zapytać, jakie są przeciwwskazania do wykonania operacji powiększenia biustu? O ile rozmiarów można powiększyć biust bez szkody zdrowotnej dla pacjentki?

Operacja powiększenia biustu

Operacja powiększenia biustuPacjentka chcąca się poddać operacji powiększenia piersi musi być ogólnie zdrowa pod względem fizycznym i psychicznym. Jej  dobry stan zdrowia musi być potwierdzony w badaniach dodatkowych. Nie wolno operacji wykonywać w ciąży i nie jest to zalecane w trakcie miesiączki. Niektórzy chirurdzy zalecają najpierw urodzenie dziecka, a ewentualnie potem operację korekty piersi – ja osobiście uważam, że decyzja należy do pacjentki.

Miałem wiele przypadków młodych kobiet, którym wykonałem powiększenie piersi implantami przed urodzeniem dziecka. Po operacji zachodziły w ciążę, karmiły piersią i nadal mają ładne piersi. U kobiet po porodzie nie powinno się tego zabiegu wykonywać wcześniej niż 6 miesięcy po zaprzestaniu karmienia piersią. Przed operacją niezbędna jest konsultacja ze specjalistą chirurgii plastycznej, który dobierze metodę powiększenia piersi, która spełni oczekiwania pacjentki. W Szpitalu Lux Med dysponujemy obecnie najnowocześniejszym aparatem Vectra, który pozwala na trójwymiarowe obrazowanie możliwych efektów operacji.

Lubomir LembasEkspert MilionKobiet.pl

Lubomir Lembas

specjalista chirurgii plastycznej, LUX MEDDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 27.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×