Operacje plastyczne gwiazd

Kobiety coraz częściej decydują się na operacje plastyczne. Dawniej dotyczyło to głównie osób z show biznesu, lecz teraz to się zmienia. Możliwe, że zastanawiałyście się jakie zmiany zafundowały sobie gwiazdy. Zobaczcie same!

Operacje plastyczne gwiazd
Operacje plastyczne gwiazd

Chirurgiczna poprawa urody jest popularna zwłaszcza wśród zachodnich gwiazd. Wielu celebrytkom udało się przejść świetne operacje plastyczne, jednak jeszcze więcej jest gwiazd, które zapewne żałują, że oddały się w ręce chirurgów. Aktorki, piosenkarki i inne znane osoby poddają się zabiegom upiększającym, które są wyłącznie ich zachciankami i których nie potrzebują.

Wielkie gwiazdy obawiają się upływającego czasu i urody, której nie da się zatrzymać na zawsze. Najczęściej operacje plastyczne wykonują zdesperowane celebrytki, które boją się, że gdy osiągną dany wiek, cały show biznes zapomni o ich istnieniu. Równie często artyści wykonują małe zabiegi, by poprawić swój wygląd oraz czuć się lepiej z samym sobą. Sporo kobiet jednak zapomina się i wykonują kolejne i kolejne operacje, chcąc obsesyjnie poprawić swój wygląd, co często skutkuje zatraceniem umiaru i w efekcie przypominania wyglądem lalki Barbie, a nie człowieka. 

Najczęściej gwiazdy poprawiają sobie nos, wstrzykują botoks, podkreślają kości policzkowe, podnoszą powieki oraz powiększają piersi. Fergie, Angelina Jolie, Jennifer Lopez i wiele innych kobiet podjęło się operacji nosa, gdyż uważały, że jest za duży, za szeroki czy za bardzo zadarty, aczkolwiek te operacje nie wpłynęły w diametralny sposób na ich wygląd w przeciwności do Lil Kim, która zapomniała się i wygląda dziś niekorzystnie. Co Wy sądzicie na temat operacji plastycznych?


Przedstawiamy Wam gwiazdy, który poddały się operacjom plastycznymŹródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet/ InstagramDodał(a): Ania Twarowska , Piątek 17.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Niestety takie operacje są bardzo drogie :( ale jestem zdecydowana na odsysanie tłuszczyku, Mój doradca z Open Finance obiecał pomóc w załatwieniu formalności
Dodano: 2014-01-23 13:37:16 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×