Oryginalna reklama zapachu Calvina Kleina!

Tę markę zna chyba każdy. Wiecie, ze jeden z jej kultowych zapachów kończy 20 lat? Zobaczcie nagranie, które powstało specjalnie z tej okazji . Możecie czuć się zaskoczeni

Oryginalna reklama zapachu Calvina Kleina!

Oryginalna reklama zapachu Calvina Kleina!


Marka Calvin Klein ma w swoim dorobku parę sukcesów w zakresie m.in. perfum. Jednym z nich jest zapach One, który w tym roku kończy 20 lat! Tak, to właśnie on w 1994 roku został pierwszym zapachem unisex i zdobył serca milionów. Jest on świeży, zawiera nuty cytrusów i może go używać każdy bez wyjątku i wglądu w wiek, czy płeć.

Pierwszą jego twarzą była młodziutka wówczas Kate Moss. Patrząc na najnowszy filmik promujący zapach, możemy odkryć, jak bardzo od tamtego czasu rozwinęła się ta marka. Nie da się ukryć, iż twórcy spotu uważnie śledzą trendy, ponieważ film jest oparty na zdjęciach selfie, które bynajmniej nie wskazują na minimalistyczny klimat, którego moglibyśmy się spodziewać, lecz należą do tych zdecydowanie uwodzicielskich. Zamysłem twórców kampanii było bowiem jak najlepsze odzwierciedlenie różnorodności dzisiejszej młodzieży, dlatego też znajdziemy tam nawet bardzo intymne sceny, które jednak oddają główny przekaz marki Calvin Klein, czyli chęć bliskości ludzi oraz ich jedności. Na filmiku znajdziemy gwiazdy: Dev Hynes, Samantha Urbani, czy Say Lou Lou. Zobaczcie sami!


Jak Wam się podoba kampania Calvina Kleina?Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Youtube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 07.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar