Oto prosty trik, który pomoże zwalczyć opuchnięte i podkrążone oczy o poranku

Budzisz się rano z podkowami, opuchniętymi powiekami i twarzą? Ten prostu trik sprawi, że bardzo szybko każdego ranka uporasz się z tym problemem.

twarz rano.jpg

Oto prosty trik, który pomoże zwalczyć opuchnięte i podkrążone oczy o poranku

Każda z nas, nawet po ciężkiej nocy, chce o poranku dobrze wyglądać. Niestety wiele kobiet zmaga się z podkowami, podpuchniętą twarzą, czy powiekami, które nie wyglądają tak, jak powinny.

Jest jednak jeden prosty sposób, który wystarczy wdrożyć w życie, by w końcu rozwiązać ten problem i każdego ranka wychodzić z domu w świetnym stanie. 

Zobacz też: JAK WYGLĄDAĆ PIĘKNIE, GDY ZA NAMI CIĘŻKI IMPREZOWY WEEKEND? OTO KILKA CENNYCH RAD 

Jamie Sherrill, znana ekspertka pielęgnacji skóry, zdradziła prosty trik na to, by nie tylko nasza twarz wyglądała lepiej, ale także, by nasz ulubiony krem pod oczy, czy krem do twarzy były bardziej skuteczne i dłużej nam służyły. Co zatem należy zrobić?

 

Wystarczy nasz krem do oczy, czy krem nawilżający trzymać... w lodówce. 

- Kremy pod oczy, kremy nawilżające, czy maseczki dają natychmiastowy efekt zniknięcia opuchlizny, gdy były wcześniej przechowywane w chłodnym miejscu, takim jak lodówka. Dzięki zimnej temperaturze naczynia krwionośne się zwężają, a stan zapalny i obrzęki zmniejszają się. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt "obudzenia" naszego pięknego wyglądu - mówi Jamie Sherrill.

Zobacz też: JAK ZATUSZOWAĆ ZMĘCZENIE NA TWARZY? 

Tak prosty trik może zupełnie zmienić nasz kosmetyczny poranek. Sztuczka ta pomaga także utrzymać krem nawilżający czy inne kosmetyki w dobrym stanie na dłużej, gdyż chłód spowalnia rozwój bakterii, dlatego wszystkie kremy na bazie naturalnych składników powinny być trzymane w lodówce, by wydłużyć ich przydatność.

Trzeba jednak pamiętać, że kosmetyków nie można wkładać do zamrażarki. Niestety tak intensywne chłodne powietrze może zupełnie zrujnować ich skuteczność.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 23.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×