Otyła blogerka śmiało eksponuje swoje ciało

To nie fakt, że pomimo nadwagi pokazała się w kostiumie kąpielowym zrobił prawdziwą furorę, a to w jaki sposób blogerka podpisała swoją fotografię. Czy było to odważne?

Otyła blogerka śmiało eksponuje swoje ciało


Z czym się wam kojarzy określenie szafiarka, czy też blogerka? Zapewne wiele z was pierwsze co kojarzy, to Maffashion, Jessica Mercedes, czy Kasia Tusk, które to mogą się pochwalić nienaganną figurą. Jessica Kane jest jednak inna. Kobieta nie przypomina modelki, ba! ona nawet nie jest przy kości. Można śmiało powiedzieć, że jest otyła. Co więcej - Jessica jest tego zupełnie świadoma, nie stanowi to dla niej powodu do wstydu i śmiało pokazuje się w kolejnych stylizacjach. Swojego bloga prowadzi już od kilku lat i jak sama twierdzi, pokazuje na nim jak się ubiera, ponieważ na przestrzeni 12 lat, jej rozmiar wzrósł od M do XXXXXL.

Blogerka ostatnio dodała na swoim Faecebooku fotografię, która poruszyła Internet. Co prawda widnieje na niej w jednoczęściowym stroju kąpielowym, który mimo wszystko odsłania mankamenty jej ciała, jednak nie o to w tym chodzi. Internauci zwrócili uwagę na opis jaki widnieje pod zdjęciem.

To nie odwaga. Byłaby to odwaga, gdybym dbała o to, co myślą o mnie inni, a ja naprawdę mam to gdzieś. Wtedy martwiłam się tylko tym, co mogę kontrolować i spędziłam cudowny dzień na opalaniu. Myślicie, że do tego naprawdę potrzeba odwagi? Odważna jest rodzina nie poddająca się w walce ze śmiertelną chorobą, osoba próbująca przeciwstawić się przemocy domowej, niedoszły samobójca, który szuka pomocy. To jest odwaga, nie noszenie kostiumu kąpielowego na plaży. Żyjcie pełnią życia i martwcie się tylko tym, co jest tego warte. - tak brzmi opis zdjęcia, które w rezultacie zostało udostępnione przez ponad 50 tysięcy osób.


Jessica podkreśla także, że nigdy nie była pogrubiana przez program graficzny.

Czy w świecie, gdzie mimo wszystko stawia się na szczupłą figurę, Jessica ma więcej zwolenników, czy przeciwników?

Zobaczcie, o jakiej fotografii mowa.


Otyła blogerka śmiało eksponuje swoje ciało

Otyła blogerka śmiało eksponuje swoje ciałoZobaczcie także:Źródło: Facebook/ MilionKobiet.pl
Foto: Facebook/ InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 21.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Letnia stylizacja Joanny Krupy

    Letnia stylizacja Joanny Krupy

    Szukacie letniej inspiracji na plażę? A co powiecie na stylizację niczym nasza, robiąca karierę za granicą, gwiazda Joanna Krupa? czytaj więcej

  • Singielka na plaży

    Singielka na plaży

    Chcesz zostać tegoroczną Miss Międzyzdrojów lub dziewczyną gorącego ratownika? Nie ma problemu! Nasz poradnik mody plażowej sprawi, że zabłyśniesz w wakacyjnym słońcu! czytaj więcej