Palette Deluxe - farba do włosów

Palette Deluxe z odżywczymi olejkami i intensywnymi pigmentami koloru oferuje trwały kolor i wysokiej jakości pielęgnację włosów - już podczas koloryzacji. Bogata formuła z siedmioma odżywczymi olejkami zapewnia dodatkowo optymalną pielęgnację po koloryzacji. Włosy lśnią fascynującym blaskiem i budzą zachwyt intensywnością trwałej, głębokiej barwy.

Jeśli farbuję się włosy na kolor nawet ton jaśniejszy niż swoje, wcześniej poddane koloryzacji, nigdy nie wyjdzie taki jak na opakowaniu. Farba Palette nie łamie tej zasady, natomiast daje ładny odcień i pobłysk. Nie wysusza bardzo włosów, pachnie też zdecydowanie mniej intensywnie niż zwykłe farby. Dzięki buteleczce z aplikatorem, dość łatwo się rozprowadza. Jedno opakowanie starczy dla osób z włosami do ramion. Dłuższe będą potrzebowały niestety dwóch.Palette Deluxe - farba do włosów Cena: ok. 20 zł.

Ocena w skali 1 - 10:

Zapach: 5

Gęstość: 8

Konsystencja: 7

Opakowanie: 7

Działanie: 8

Stosunek jakości do ceny: 6

Ocena końcowa: 7



Testowała: Karolina Czaja

Źródło: MilionKobiet.pl



Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Czwartek 16.06.2011 (aktualizacja: 2011-06-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
migotka
Bardzo fajna i skuteczna farba do włosów, używam jej już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona!
Dodano: 2011-06-16 13:33:34 Zgłoś nadużycie
nick6
Uwielbiam farby Palette są bardzo trwałe osobiście mam brązowe włosy ,ale farbuję na ciemny brąz - ale jeżeli ktoś lubi częste zmiany kolorów to nie polecam gdyż po palette zejść z czarnego czy ciemnego brązu jest bardzo trudno wiele fryzjerek nawet się nie chce podejmować takiej odpowiedzialności.
Dodano: 2011-06-16 11:25:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×