Patrycja Wojnarowska przejdzie operację plastyczną

Wielki boom na chirurgię plastyczną trwa! Co w sobie zmieni Patrycja Wojnarowska? Zobaczcie!

Patrycja Wojnarowska przejdzie operację plastyczną

Patrycja Wojnarowska przejdzie operację plastyczną


Patrycja Wojnarowska prze do przodu w swojej karierze. Niedawno ogłoszono, że będzie prowadziła nowy program Telewizji Warszawa, a teraz weźmie udział w jeszcze innym projekcie, w którym to podda się operacji plastycznej!

Projekt nazywa się „Zmiana wizerunku” i jego główny celem będzie powiększenie moich pośladków. Obecnie jestem przed konsultacją z lekarzem, podczas której będziemy dobierać odpowiednie implanty do mojej figury. Pan doktor wszystko mi wytłumaczy, a następnie będę podejmować decyzję - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Patrycja Wojnarowska.

Nie da się ukryć, że każda ingerencja chirurgiczna niesie ze sobą ryzyko niepowodzenia, lecz czy fotomodelka obawia się ich? Chciałabym mieć brazylijskie pośladki, a czy osiągniemy taki efekt, dowiem się w przyszłości. Staram się nie przedobrzyć, bo to jest naprawdę cienka granica, a wyniki są bardzo widoczne. Zawsze marzyłam o bardziej kobiecych kształtach, niestety, natura obdarzyła mnie inaczej. Jeżeli można więc coś poprawić w swoim wyglądzie to czemu nie. Ludzie mogą negować takie zabiegi, ale uważam, że jeżeli człowiek czuje się dobrze w swoim ciele, nawet delikatnie zmieniony, to wyłącznie jego sprawa - dodaje modelka.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o planowanych zmianach w wyglądzie fotomodelki, zobaczcie nagranie:
Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: YouTube/ KAPiF

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 19.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×