Paznokcie świąteczne - zobacz najpiękniejsze wzory z Instagrama!

Szukasz pomysłu na świąteczne pazurki? Spieszymy z pomocą! Znalazłyśmy TOP 9 inspiracji dla świątecznego manicuru rodem z Instagrama! Które wybierasz?

nailsnailsmainmain.jpg


Świąteczne paznokcie krok po kroku

Wygląd paznokci jest sprawą ważną nie tylko od święta, ale także na co dzień. W końcu - jak nas widzą, tak nas piszą, a dłonie są jedną z wizytówek kobiety. W święta natomiast, podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi chcemy przecież wyglądać jak najpiękniej, więc świąteczny manicure to podstawa. Przed świętami polecamy Ci wykonanie manicuru hybrydowego, ponieważ jest on trwalszy, a podczas szykowania świątecznych dań inny rodzaj lakieru może znacznie ucierpieć.

Jak zabrać się do zrobienia świątecznego manicuru? Po pierwsze zrób w domu jak najwięcej możesz, jeszcze zanim będziesz miała gotowe paznokcie. Jeśli jednak udajesz się do manicurzystki, która, jak wiemy z autopsji, może mieć zajęte terminy tuż przed świętami i po tej wizycie będziesz wykonywać jeszcze całkiem sporo przedświątecznych prac domowych, postaw na wzmocnienie swojej płytki chociaż jedną warstwą utwardzacza do paznokci albo żelu, zanim nałożysz na paznokcie lakier hybrydowy.

Zanim przystąpisz do nakładania hybrydy, pamiętaj także o tym, aby wybrać kolor i wzór, jaki chcesz mieć na paznokciach. Wybierz taki, który będzie pasował do wszystkich świątecznych stylizacji, jakie masz w planach - w końcu hybrydy nie zmyjesz tak łatwo, ale będziesz ją musiała spiłować i nakładać nową. Warto zatem dobrze przemyśleć ten wybór. Świąteczne wzorki na paznokcie

W tym sezonie szalenie modne są świąteczne paznokcie we wzorki. Polecamy Ci wszelkie elementy kojarzące się ze Świętami Bożego Narodzenia - choinki, mikołaje, gwiazdki itp. To wyboru, do koloru. W tym sezonie modne są także elementy zawierające brokat. Brokatowe mogą być wszystkie paznokcie lub, jeśli to dla Ciebie zbyt odważna opcja, tylko jeden albo dwa! W tym sezonie wszystkie brokatowe chwyty dozwolone! W końcu kiedy jest najlepszy okres na to, aby lśnić, jeśli nie w święta i na Sylwestra? 
Świąteczne naklejki na paznokcie

Nieco mniejszą popularnością cieszą się obecnie naklejki na paznokcie. Nie można jednak powiedzieć, że nie mają one swoich wiernych fanek. Na naklejki również wybieramy wzory kojarzące się ze świętami lub bardzo ozdobne ornamenty. Filmik, na którym zobaczysz piękne naklejki na paznokcie znajdziesz poniżej:


 zdjęcia, filmik: Instagram.com 


Dodał(a): Natalia Fijał , Czwartek 22.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×