Pędzle godne gwiazd

Hollywoodzcy makijażyści ze słynnej, prestiżowej szkoły makijażu i charakteryzacji Make-up designory od lat pracują z czołowymi gwiazdami filmu, telewizji i teatru. Na potrzeby swojej pracy stworzyli profesjonalne kosmetyki oraz akcesoria do makijażu MUD, które teraz są dostępne także w Polsce. Produkty wyróżniają się doskonałą jakością oraz bardzo dużą zawartością pigmentów, dzięki czemu są niezwykle wydajne.


MUD_travel-brush-kit.jpgMUD piórnik
– zamykany na magnes. Został wykonany z syntetycznego materiału, dzięki czemu umożliwia łatwe utrzymanie czystości.


1.jpg
MUD, Pędzel Angle Liner 210s
– wykonany z naturalnego włosia z futra sobola. Cienkie zakończenie umożliwia wykonywanie precyzyjnych linii. Makijażystka MUD poleca produkt do nadawania kształtu brwiom z użyciem cienia lub kredki oraz żelu do brwi.

2.jpg
MUD, Pędzel Shadow Blender 300s
- wykonany z naturalnego włosia z futra sobola. Mała, owalna końcówka doskonale nadaję się do aplikacji cieni do oczu. Makijażystka MUD poleca pędzel do rozcierania kreski wykonanej za pomocą kredki na powiece oraz w załamaniu powieki (linia globu), także do rozcierania cienia.
3.jpg


MUD, Pędzel Lip Brush 310s - wykonany z naturalnego włosia z futra sobola. Zwężana końcówka doskonale sprawdza się przy konturowaniu ust.4.jpgMUD, Pędzel Shadow Fluff 330s - wykonany z naturalnego włosia z futra sobola. Miękka końcówka o okrągłym kształcie pozwala na idealne rozcieranie i mieszanie cieni do oczu. Makijażystka MUD sugeruje stosować pędzel do nakładania cieni na całej powierzchni ruchomej powieki, a także do jasnego cienia.
5.jpg


MUD, Pędzel Powder/Blush 710s - włosie naturalne z futra kuca orał bawoła. Kształt końcówki jest idealny do nakłania pudru oraz nadania policzkom koloru przy pomocy różu.


6.jpgMUD, Pędzel Crease 800s - włosie naturalne z futra wiewiórki oraz kuca. Długa, zwężana, porowata końcówka pozwala na idealna aplikacje oraz mieszanie cieni do oczu. Makijażystka MUD poleca będzie do rozcierania granic miedzy cieniami w celu uzyskania naturalnego cieniowania  "blendowania" i do nakładania "blików" świetlnych ( rozświetlenia pośrodku  powieki)
7.jpg

MUD, Pędzel Smudger 810s – wykonany z naturalnego włosia z futra kozy oraz kuca. Gęste, krótkie i miękkie włosie idealnie nadaje się do tworzenia makijażu "smoky eye’", idealny do linii globu.

Więcej produktów znajdziecie na stronie internetowej marki.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 22.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×