Perfumy w pigułce!

Myślisz, że niemożliwe? A jednak! Bułgarska firma wypuściła na rynek perfumy, które przenikają przez skórę. Dowiedz się więcej!

Perfumy w pigułce!

Perfumy w pigułce!


Chyba już nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Były już perfumy o zapachu książki i skoszonej trawy, teraz przyszedł czas na perfumy w pigułce! Jedna z bułgarskich firm zaproponowała perfumy o różanym zapachu. Efekt według producenta, może zapewnić nam zapach nawet do sześciu godzin! Substancją, która jest odpowiedzialna za wydzielany zapach jest geraniol. Mimo, że ryzyko alergii jest niewielkie, to perfumowane pigułki nie cieszą się powodzeniem.

Zapach w tabletce wbrew pozorom nie jest żadną nowością. Prawdopodobnie już w starożytności zajadano się roślinami, które zmieniały zapach ciała. Dwa lata temu, dwie firmy również wypuściły na rynek perfumy w formie pastylek, które miały za zadanie zniwelować brzydki i krepujący zapach potu.

Źródło: www.luxlux.pl

Foto: Thinkstock

Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Piątek 05.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
majeka
Ja przyznam, że już trochę sprytu w temacie nabyłam i teraz głównie kupuję odpowiedniki perfum w wersji de luxe na edp24 pl/ (http://www.edp24.pl/ [nofollow]) i mam i tanie perfumy i trwały zapach.

Przykładowo moje ulubione to Panthera odpowiednik już nieprodukowanej Szarej Pumy, czy Gushi Flower czy Eternity od Calvina Kleina pod numerkiem Pa 151
Dodano: 2018-05-29 08:51:09 Zgłoś nadużycie