Perłowy uśmiech, proszę!

Skorzystaj z Systemu Biała Perła i czaruj pięknym, białym uśmiechem wszystkich dookoła!

mk.jpg

Hollywoodzki, piękny uśmiech na wyciągniecie ręki? Tak! Teraz to naprawdę możliwe! Myślicie, że wyślemy Was na wybielające zabiegi do stomatologa? Nic z tych rzeczy, bowiem już dziś możecie w domowym zaciszu sprawić sobie uśmiech godny niejednej gwiazdy!

Wydaje Wam się, że to zadanie jest czasochłonne i wymaga nieziemskich umiejętności? Jeśli tak, to jesteście w błędzie. Dlaczego? A chociażby dlatego, że teraz wystarczy jedynie zaopatrzyć się w Systemem Biała Perła, czyli  pełną i bezpieczną dla szkliwa kurację wybielającą zęby, przeznaczoną do stosowania w warunkach domowych.

Wybielanie Systemem Biała Perła oparte jest o formuły opracowane we współpracy ze stomatologiem. Dzięki innowacyjnym nakładkom termokurczliwym możliwe jest zatem idealne dopasowanie aplikatorów do uzębienia. Warto także dodać, że Systemy Biała Perła jako jedyne zawierają rozwiązanie stosowane w gabinetach stomatologicznych, czyli indywidualnie dopasowywane nakładki.

Skuteczność i wyjątkowość produktów marki Biała Perła potwierdza także dr stomatolog - Silvia Timkova!

Polecam kuracje Biała Perła wybielające zęby tym, którzy chcą w sposób bezpieczny i skuteczny wybielić zęby w warunkach domowych. Byłam konsultantką składu obu produktów i testowałam oba produkty na moich pacjentach. Systemy Biała Perła jako jedyne zawierają rozwiązanie stosowane w gabinetach stomatologicznych -  indywidualnie dopasowywane nakładki, które zwiększają skuteczność działania poprzez dobry kontakt żelu ze szkliwem oraz bezpieczeństwo stosowania (mniejsze ryzyko podrażnień mechanicznych i chemicznych, wynikających ze źle dopasowanych tzw. uniwersalnych aplikatorów).

3.jpg

Do wyboru są dwa warianty wybielania - system 5 i 10 dni. Wybierzcie jeden z nich i już teraz cieszcie się olśniewającym uśmiechem!

SYSTEM 5 DNI
 • Kuracja wybielająca zęby do stosowania w warunkach domowych
 • Indywidualnie dopasowywane nakładki 
 • Widoczne efekty wybielania już po 5 dniach
 • Radykalny efekt – wybielenie zębów z zanieczyszczeń powierzchniowych i głębokich do 8 odcieni
 • Intensywne stosowanie – 20 min 1-2 razy dziennie
 • Bezpieczny dla szkliwa i dziąseł!
 • Dostępny w aptekach

  System5dni_kolaz_opisy.png

SYSTEM 10 DNI
 • Kuracja wybielająca zęby do stosowania w warunkach domowych
 • Indywidualnie dopasowywane nakładki 
 • Widoczne efekty wybielania już po 10 dniach
 • Naturalny efekt – wybielenie zębów z zanieczyszczeń powierzchniowych i głębokich do 5 odcieni
 • Wygodne stosowanie – tylko 10 min 1-2 razy dziennie
 • Bezpieczny dla szkliwa i dziąseł!
 • Dostępny w aptekach

System10dni_kolaz_opisy.png


Więcej informacji o produktach znajdziecie TUTAJ.

Chcesz zostać testerką produktów Biała Perła? Jeśli tak, koniecznie weź udział w konkursie! O szczegółach akcji przeczytasz TUTAJ.

Źródło/ Foto: materiały prasowe

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Poniedziałek 12.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
czay
Aby mieć piękny, perłowy uśmiech założyłam sobie licówki. :D Efekt jest o wiele lepszy niż po standardowym wybielaniu. Zabieg wykonałam w Villa Dentica - stomatolog spisał się wyśmienicie :)
Dodano: 2018-08-07 09:57:40 Zgłoś nadużycie
Kasandra31
http:// www.denticaradom.pl - świetne miejsce:)
Dodano: 2015-11-12 22:33:22 Zgłoś nadużycie
Kasandra31
Sama wybielałam zęby, korzystając z oferty jaką posiada stomatolog Radom i muszę powiedzieć, że efekty jego starań są bardzo zadowalające. Przez to, że piję dużo kawy z czasem moje zęby straciły blask. Na szczęście dentysta poradził sobie z moim przebarwieniami bardzo dobrze.
Dodano: 2015-11-12 22:32:56 Zgłoś nadużycie