Piękna skóra jesienią

Złota polska jesień to niewątpliwie najpiękniejsza pora roku. Otaczające wokół piękne kolory natury i spadające liście tworzące barwny dywan przykrywający ziemie zachęcają do długich spacerów i wakacyjnych wspomnień. I choć jest to czas niezwykle przyjemny, dla nieprzygotowanej do zmiennej aury i złych warunków atmosferycznych skóry może okazać się czasem bardzo trudnym.

Piękna skóra jesienią

                                                                  Piękna skóra jesienią

Nie bez znaczenia dla kondycji naszej skóry są także nasze letnie niefrasobliwości pielęgnacyjne. Radość ze słońca, piasku i słonej wody morskiej przy częstym zapominaniu o właściwej jej ochronie oraz potrzebie nawilżania może mieć teraz katastrofalne skutki. Typowym zjawiskiem po sezonie letnim jest przesuszenie, zmatowienie oraz utrata elastyczności skóry. Tak zniszczona i łuszcząca się skóra potrzebuje natychmiastowej odnowy i odpowiedniego nawilżenia.

Zabiegi regenerujące warto rozpocząć już w kąpieli. Niezwykle istotny jest dobór właściwych kosmetyków, które zagwarantują odpowiednią pielęgnacje i odżywienie skóry. Wiele składników zawartych w tradycyjnych żelach pod prysznic i mydłach, niszczy naturalną florę bakteryjną skóry powodując dodatkową utratę wody z naskórka i uszkodzenie płaszcza lipidowego. Idealne rozwiązanie stanowią kosmetyki pielęgnacyjne z linii preBIOtic marki APART Natural. To nowa generacja kosmetyków oparta na hipoalergicznych recepturach i naturalnych prebiotykach, które sprawiają, iż skóra staje się odporniejsza, zdrowsza a jej kondycja ulega widocznej poprawie.

Piękna skóra jesienią

Piękna skóra jesienią

Rezultaty ich działania potwierdzają badania dermatologiczne. Kosmetyki z prebiotykami stymulują wzrost naturalnej flory bakteryjnej, chroniącej skórę przed szkodliwymi bakteriami patogennymi czy niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Stosując kosmetyki z prebiotykami mamy pewność, że nasza skóra odzyska piękny i zdrowy wygląd, a nawet najbardziej ekstremalne warunki pogodowe jej nie zaszkodzą.

Regularna pielęgnacja przy użyciu kosmetyków Apart Natural pozwoli nie tylko przywrócić skórze blask i zachować letnią opaleniznę, ale przygotować ją odpowiednio do nadchodzeń zimy. Pamiętajmy, że okres jesienno-zimowy do czas wyjątkowo trudny dla naszej skóry i musimy poświęcić jej więcej uwagi. Gwałtowne zmiany temperatur, wiatr, deszcz, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach dodatkowo niekorzystnie wpłyną na jej kondycję, wysuszając ją i podrażniając. Właściwa pielęgnacja w najtrudniejszych dla skóry miesiącach wzmocni ją, pomoże zachować prawidłową barierę ochroną dzięki czemu zachowa swoje naturalne piękno.

Więcej informacji o kosmetykach Apart Natural znajdziesz na www.apartnatural.eu.

apart natural2.jpg

Dodał(a): MR , Poniedziałek 01.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-02)
Ocena:

Zobacz również

×