Pielęgnacja wrażliwej skóry z Apart Natural

W dzisiejszych czasach wiele osób cierpi na alergię, posiada skórę wrażliwą ze skłonnościami do skóry atopowej, nadmiernie reaktywną. Wraz z nadejściem pierwszych chłodów uczulenia ponownie dają o sobie znać, często nawet ze zdwojoną siłą.

Pielęgnacja wrażliwej skóry z Apart Natural

Pielęgnacja wrażliwej skóry z Apart Natural


Kiedy za oknem robi się zimno dbamy o to, aby w mieszkaniu było ciepło i przyjemnie. Bardzo często zapominamy, że w zamkniętych ogrzewanych pomieszczeniach powietrze jest bardzo suche, co dodatkowo wpływa na przesuszenie i tak delikatnej skóry. Dodatkowo w zakamarkach mieszkania, dywanach, na roślinach doniczkowych, zasłonach czy tapicerowanych meblach gromadzą się alergeny roztoczy kurzu domowego, które pogarszają stan skóry. Objawy alergii mogą też zaostrzać zimowa odzież i niewłaściwa pielęgnacja.

Pielęgnacja wrażliwej skóry z Apart Natural

Pielęgnacja wrażliwej skóry z Apart Natural

Podczas mycia klasycznym mydłem niszczy się bowiem ok. 35 proc. płaszcza ochronnego skóry. Ubytek wody z warstwy rogowej wpływa znacznie na przesuszenie skóry, co w efekcie wywołuje uporczywy świąd u osób z wrażliwą skórą. To dla nich zostały stworzone hipoalergiczne żele APART Natural z linii preBIOtic. Ich receptura składa się  z najdelikatniejszych komponentów, wzbogaconych o  substancję zwaną "prebiotykiem". Składnik ten sprzyja rozwojowi na skórze "pozytywnych" bakterii, chroniących przed szkodliwym działaniem środowiska i groźnymi bakteriami patogennymi, które  powodują zaburzenia funkcjonowania skóry (trądzik, nieprzyjemny zapach, podrażnienia, swędzenie, wypryski), co w konsekwencji może prowadzić do rozwoju groźnych dla zdrowia chorób i infekcji, których leczenie bywa bardzo skomplikowane i długie.

Innowacyjna formuła żeli APART NATURAL z linii preBIOtic stymuluje wzrost naturalnej mikroflory występującej w organizmie człowieka, a tym samym hamuje rozwój bakterii patogennych, powodujących choroby i infekcje. Dzięki APART NATURAL preBIOtic skóra staje się zdrowsza i odporniejsza.  

Więcej informacji na temat kosmetyków APART NATURAL znajdziesz na www.apartnatural.eu.

apart natural2.jpg

Dodał(a): MR , Czwartek 27.09.2012 (aktualizacja: 2012-10-08)
Ocena:

Zobacz również

×