Pierwsza Komunia - fryzury dla matki

Twoje dziecko przystępuje do Pierwszej Komunii, a Ty nie wiesz, jaka fryzura będzie odpowiednia na to wydarzenie? Podpowiadamy!

Pierwsza Komunia - fryzury dla matki

Pierwsza Komunia - fryzury dla matki


Maj jest miesiącem, w którym nasze pociechy przystępują do Pierwszej Komunii Św. Właśnie wtedy skupiamy się na dziecku, wybierając mu odpowiednie do danej sytuacji ubranie i fryzurę. Bardzo dużo informacji o tym jak powinno wyglądać nasze dziecko można znaleźć w czasopismach oraz w Internecie.

W przypadku dziewczynek mamy do wyboru wiele fryzur, wianków i ozdób. A jak w tym dniu powinna wyglądać matka dziecka, które przystępuje do Pierwszej Komunii? W tym właśnie dniu mamy ubierają się elegancko, kolorowo. Zdecydowanie lepszym wyborem są jasne, spokojne barwy aniżeli ciemne. Jest to w końcu radosny dzień, dlatego też i fryzura powinna być naturalna, skromna, nieskupiająca na sobie nazbyt dużej uwagi.

Pierwsza Komunia - fryzury dla matki

Pierwsza Komunia - fryzury dla matki


Na taką okazję niezbędne będzie przede wszystkim odświeżenie koloru, który sprawi, że nasze włosy będą wyglądały na zadbane. W przypadku włosów długich sprawdzą się wszelkie gładkie upięcia. Włosy krótkie, nawet te awangardowe, można delikatnie wystylizować, uzyskując bardziej spokojny wygląd.

Musimy unikać efektu fryzury o karnawałowym charakterze. W tym dniu zarówno nasz ubiór, jak i nasza fryzura powinny wyglądać skromnie i elegancko. Musimy mieć przede wszystkim na uwadze, iż w tym dniu to nasze dziecko jest najważniejsze i to na nim skupia się cała uwaga.

Marta Wieczorek.jpg


Ekspert MilionKobiet.pl
Marta Wieczorek
Stylistka GOLDWELL,  Studio Fryzur Marta Wieczorek z Ostrowca Świętokrzyskiego

Fot. Artur Jabłoński
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 09.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
karolinamichalskaxxx
Fajne te fryzurki! :) Ja mam długie włosy i nigdy nie wiem, co z nimi zrobić :) Znalazłam na innej stronie odnośnie Komunii super zestawy dekoracyjne do domu, może kogoś zainteresuje :) http://simpleparty.pl/pl/komunia-%C5%9Bwi%C4%99ta-w-kolorach-fuksji-i-bieli
Dodano: 2014-05-10 10:04:12 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×