Po te nowości kosmetyczne sięgnij w czerwcu

Czerwiec niesie ze sobą nie tylko więcej słońca, lecz także wiele ciekawych nowości kosmetycznych. Zobaczcie, co Wam polecamy.

Po te nowości kosmetyczne sięgnij w czerwcu

Po te nowości kosmetyczne warto sięgnąć w czerwcu

Lato to dla wielu z Was zapewne czas na szukanie nowości, więc czemu tego nie zrobić również w zakresie kosmetyków? Na sklepowych półkach możemy zobaczyć m.in. nowy krem BB, który idealnie sprawdzi się w ciepłe dni, kiedy to nasza skóra wybitnie potrzebuje oddechu, a ponadto ma skłonności do błyszczenia, dlatego też warto sięgnąć po puder matujący. W zakresie makijażu pojawiają się także idealne szminki w pisanku.

W lecie warto też pamiętać o włosach, które najładniej prezentują się, kiedy są gęste i gładkie, dlatego przedstawiamy Wam całą gamę kosmetyków zwiększających gęstość włosów. Ponadto warto zareagować, kiedy na naszej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki, dlatego też pomoże nam odświeżający i oczyszczający pory fluid. Warto także zadbać o ścieranie martwego naskórka i pielęgnowanie stóp, a także o depilację nóg. Jednym słowem, w nowościach kosmetycznych znajdziecie produkty do kompleksowej pielęgnacji ciała. Zobaczcie kosmetyki, które polecamy!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock/ Mat. prasowe
ccc
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 03.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
To od Bella to jest róż? czytałam o takich różach w profesjonalnych opisach makijażów, więc chyba się na niego skuszę zwłaszcza, że Bell ma dobre ceny :)
Dodano: 2014-07-03 23:06:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×