Poczuj moc czekoladowego masażu

Lubicie czekoladę i nie wyobrażacie sobie bez niej funkcjonowania? Okazuje się, że sprawia przyjemność nie tylko naszym kubkom smakowym, lecz także naszej skórze! Zapoznaj się z informacjami o masażu czekoladowym!

masaz.jpg

Poczuj moc czekoladowego masażuCzekolada od wieków jest znana ze swych właściwości chociażby podnoszących odporność. Ponad to jest najlepszym lekarstwem na zły nastrój, czy przygnębienie.

Przyjmowanie jej w postaci posiłku może powodować niepożądane przez nas dodatkowe centymetry, jednak okazuje się, że oprócz rozkoszy dla kubków smakowych może przynieść wiele korzyści także dla naszej skóry.

Przede wszystkim zawarte w czekoladzie antyoksydanty opóźniają proces starzenia. Dodatkowo czekolada pobudza ukrwienie, działa nawilżająco, przez co skóra staje się aksamitnie gładka, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit, a ponad to nasze zapotrzebowanie na spożycie tejże słodkości zostaje zaspokojona intensywnym zapachem czekolady, przy czym samopoczucie zostaje na długo poprawione .

Zazwyczaj masaż jest poprzedzony peelingiem, przez co nasza skóra jest lepiej przygotowana na przyjęcie właściwości płynących z zabiegu.

Z zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni z każdym rodzajem skóry, a najbardziej jest wskazany dla osób mających suchą skórę.Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 02.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×