Poddaj się czarowi brokatu!

Klasyczny i niezwykle kobiecy brokat w tym sezonie również wraca do łask. W karnawale warto poeksperymentować z makijażami, w których to właśnie on będzie grał główną rolę!

Poddaj się czarowi brokatu!

Poddaj się czarowi brokatu!Która z nas nie chciałaby błyszczeć na co dzień. Sprawdzonym i szybkim patentem na to, jest wykonanie makijażu z użyciem brokatu. Okres karnawału to idealny czas, aby poeksperymentować z make-upem i stworzyć wizerunek, wobec którego nikt nie będzie mógł przejść obojętnie. Zatem do dzieła!

W drogeriach znajdziesz wiele rodzajów brokatów, zarówno do twarzy, jak również do całego ciała. Jeżeli nie lubisz zbyt mocnych makijaży, proponujemy Ci spryskanie twarzy pudrem ze złotymi drobinkami, który znakomicie rozświetli skórę twarzy.

Więcej na temat technik oraz rodzajów makijaży przeczytasz tutaj!


W wersji wieczorowej postaw na brokat na powiekach. Aby produkt utrzymał się w nienagannym stanie przez całą noc, przed jego nałożeniem rozprowadź na górnych powiekach bazę pod cienie (lub jeżeli nie masz tego rodzaju, użyj bazy pod makijaż).

Z brokatem na powiekach znakomicie współgrają sztuczne rzęsy lub starannie wytuszowane rzęsy czarną, najlepiej pogrubiającą mascarą. Kontrast jeszcze bardziej wzmocni efekt szalonego, karnawałowego makijażu!


Kliknij i poznaj makijażowy trend na jesień: połyskujące powieki!

Poddaj się czarowi brokatu!

Poddaj się czarowi brokatu!Poddaj się czarowi brokatu!

Poddaj się czarowi brokatu!
Poddaj się czarowi brokatu!

Poddaj się czarowi brokatu!
Brokat górą!

Poddaj się czarowi brokatu!Brokat górą!

Poddaj się czarowi brokatu!ID galerii:1072Tekst: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: ThinkstockDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 04.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×