Poison Girl

I am not a girl, I am poison.

662aaaa.png

Poison to znacznie więcej niż zapach. To historia kobiecości według Dior, owiana aurą skandalu, wbrew przyjętym kanonom. Bulwersująca zmysły do tego stopnia, że na równi urzeka, co budzi sprzeciw. Mit powraca w oryginalnym, wielkim zapachu Dior, który przybrał postać kobiety Poison Girl, głoszącej swój prowokacyjny manifest : I AM POISON!

Poison Girl należy do pokolenia Girl Power 2.0, nie boi się niczego. Jest swobodna i pewna swej siły. Potrafi być uwodzicielska. Zapach jest jej znakiem rozpoznawczym. Odważny i seksowny. Zapach współczesnej dziewczyny, który wyraża jej wszystkie pragnienia, bez zahamowań, która nie musi walczyć o swoją wolność, ponieważ urodziła się wolna.

François Demachy stworzył Poison Girl dla pokolenia młodych kobiet, które nie kryją swojej siły uwodzenia. Ponieważ w dzisiejszych czasach wszystko dzieje się szybciej i z większym natężeniem. Dobierał surowce o szerokim wachlarzu pełnych ekspresji niuansów. Stworzył słodko-gorzki zapach kwiatowy. Szlachetnie urodzona kompozycja, z elegancją godną Dior odważnie łączy nuty czarujące z zuchwałymi.

Na początek owocowa nuta gorzkiej Pomarańczy budzi pragnienie. Ten kwaskowy, poruszający zmysły wstęp podkreśla cielesne piękno Róży i ociera się o zmysłowość wenezuelskiej Fasoli Tonka. Apetyczna, brązowa Fasola otacza delikatnym akcentem goryczki. Waniliowy i migdałowy zapach zmysłowo otula… 

W jego słodkiej krągłości pojawiają się nieoczekiwane tonacje, które długo pozostają w pamięci. Akord Wanilii jest także obecny w Poison Girl, dla jeszcze bardziej wyrazistego podkreślenia wdzięku, któremu nie można nie ulec. Współgrając z tą zmysłową kombinacją, nuta balsamu Tolu pieści i uspokaja. Tło zanurza się w gęstej, drzewnej, mocnej i mlecznej zmysłowości drewna sandałowego ze Sri Lanki.

Serce Poison Girl jest mocne, gdyż króluje w nim Róża. Niespokojna i ekspresyjna Esencja Róży Damasceńskiej łączy się z Absolutem Róży z Grasse, która stanowi kwiatową kwintesencję nawiązującą do cudownych wspomnień François Demachy z Grasse.

hb-glowne.jpg

"Jako dziecko uwielbiałem płatki Róży Majowej w cukrze, które stanowią specjalność tego regionu. Z tego wspomnienia pozostał mi smak „chrupiącego” kwiatu, który stał się inspiracją dla zuchwałej uwodzicielskiej mocy Poison Girl" - mówi François Demachy.

Modelka Camille Rowe jest młoda i seksowna. Bardzo seksowna. Jej niepowtarzalny styl urzeka mężczyzn i podoba się kobietom. Świeżość, lekko nadąsana mina i ciało przyprawiające o zawrót głowy. Zapisała się w pamięci jako narzeczona Roberta Pattinsona w filmie Romain Gavrasa. Lecz przede wszystkim jest młodą kobietą swojej epoki, bez barier, zabawną, uwodzicielską i naturalną. Liczne grono followersów śledzi jej podróże, plany zdjęciowe i szalone wybuchy śmiechu. Jej wizerunek jest bardzo osobisty, nie wpisujący się w żadne formaty. Jej zmysłowość jest nonszalancka, a wdzięk nieposkromiony i urzekający.

Materiał PR 


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Wtorek 02.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×