Pokaż paznokcie

Przed nami święta, a zaraz po nich sylwester, karnawał. W tym czasie dużą uwagę przykuwamy także do paznokci, które w tym sezonie mają błyszczeć! Żeby nałożyć na nie odpowiedni lakier dobrze najpierw zadbać o ich strukturę. Przedstawiamy Wam nasze propozycje produktów do paznokci.

Pokaż paznokcie

Pokaż paznokcie


Dłonie są wizytówką kobiety, jednak wiele z nich ma problem z paznokciami, które rozdwajają się, są łamliwe, przebarwione, co skutkuje nieśmiałością w ich eksponowaniu. Część osób twierdzi, że lakier powinien wystarczyć do pielęgnacji paznokci, lecz jest to nieprawdą, gdyż lakier wręcz powoduje przebarwienia.

Nadchodzi świąteczny czas, a zaraz po nim sylwester i karnawał, tak więc czas na błyszczące, intensywne kolory na paznokciach. Jednak zanim nałożymy lakier, warto zadbać o strukturę paznokcia, aby jego powierzchnia była gładka, odżywiona i nie rozdwajała się. W tym celu warto zastosować odżywki do paznokci, dzięki czemu staną się one nie tylko twardsze, ale również zwiększą swoją długość.

Pokaż paznokcie

Pokaż paznokcie


Składnikami odżywek najczęściej są: wapń, magnez, krzem, keratyna, jak również witaminy. Jednak od razu zaznaczamy, że nie wystarczą same odżywki - warto zadbać także o prawidłowe funkcjonowanie organizmu i dostarczanie witamin do wnętrza.

Do doskonałego manicure przyda się także serum do skórek, które doda im witamin, a jednocześnie zmiękczy, kiedy będziemy chciały się ich pozbyć. Poza tym zwróćmy uwagę także na wykończenie manicure, czyli utwardzacz lakieru, który skutecznie wzmocni płytkę paznokcia, a dodatkowo dłużej będziemy mogły cieszyć się naszym manicure, bez obaw, że w czasie zabawy lakier nam odpryśnie.


Prezentujemy Wam przykładowe preparaty do paznokci


Pokaż paznokcie Pokaż paznokcie Pokaż paznokcie

Pokaż paznokcie


1. Pierre Rene, Ideal Regeneration

Cena: ok. 12 zł

2. Sally Hansen, Nailgrowth Miracle

Cena: ok. 45 zł

3. Wibo, Kompleks regenerujący

Cena: ok. 6 złPokaż paznokcie Pokaż paznokcie Pokaż paznokcie

Pokaż paznokcie

1. Kinetics, Serum do skórek

Cena: ok. 23 zł

2. Essie, Lakier przyspieszający wysuszanie i zostawiający połysk

Cena: ok. 49 zł

3. Nail Tek, Intensive Therapy II

Cena: ok. 30 zł


Źrodło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ ThinkstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 04.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×