Policzki jak malowane

Przy pomocy różu do policzków możesz perfekcyjnie wymodelować twarz. My podpowiadamy w jaki sposób należy to zrobić!

róż.jpg

Róż jest idealnym kosmetykiem, który dyskretnie (ale bardzo skutecznie) ożywia twarz i nadaje jej odpowiedni kształt oraz pozwala podkreślić kości policzkowe.

W jaki sposób perfekcyjnie wymodelować twarz różem?

1. Kluczem do sukcesu jest znalezienie właściwego odcienia różu, pasującego do Twojego typu urody. Podczas kupowania różu kieruj się odcieniem karnacji ciała oraz kolorem włosów, który posiadasz.

2. Jeżeli jesteś blondynką, idealnym dla Ciebie odcieniem różu jest delikatny, pudrowy. Panie posiadające rudy kolor włosów najefektowniej będą podkreślać kości policzkowe za pomocą morelowego różu. Chłodne odcienie różu są przeznaczone dla szatynek.

3. Prawidłowo róż powinno nakładać się jako wykończenie makijażu, po wcześniejszym położeniu na twarz podkładu lub fluidu oraz ewentualnie korektora maskującego niedoskonałości cery. Do nałożenia różu używaj dużych pędzli, specjalnie do tego przeznaczonych.

4. Jeżeli masz prostokątną  lub okrągłą twarz róż nakładaj zawsze wzdłuż kości policzkowych. Posiadaczki twarzy sercowatej powinny rozprowadzać róż również wzdłuż kości policzkowych, kierując się aż w okolice skroni. Osoby z twarz pociągłą powinny nakładać róż jedynie w górnej części policzków. W przypadku twarzy owalnej możesz musnąć całe kości policzkowe pędzlem, nie przesadź jednak z ilością różu.
POZNAJ RODZAJE RÓŻÓW DO POLICZKÓW!
Tekst: Emilia Czaczkowska

Źródło: MilionKobiet.pl


Przeczytaj również:

Makijaż w stylu Moniki Brodki

Makijaż w stylu Haliny Mlynkovej

Makijaż w stylu księżnej Catherine

Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Wtorek 01.05.2012 (aktualizacja: 2012-04-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kasias
zgadzam się, że zaprezentowany makijaż jest nieładny;(
Dodano: 2012-06-17 22:05:01 Zgłoś nadużycie
szyszka094
na codzień lekko się różuję a na imprezę robię mocne "plamy" na policzkach
Dodano: 2012-06-16 00:07:48 Zgłoś nadużycie
olinkaa24
makijaż ze zdjęcia straszny.
A co do różu to nie wyobrażam sobie makijażu bez niego
Dodano: 2012-05-24 20:01:43 Zgłoś nadużycie
Anna Maria Blogs
Na zdjęciu najbardziej gryzie się kolorystyka makijażu oczu i policzków. Gdyby róż na policzkach był mniej intensywny, a makijaż oczu w kolorze błękitu lub zieleni efekt byłby zdecydowanie lepszy. Wg mnie przy makijażu powinniśmy akcentować intensywniej albo oczy albo usta, a unikać intensywnych akcentów jednocześnie w obu przypadkach. Ponadto bardzo ważne by wyglądać w miarę naturalnie, a nie jak pomalowana lalka. Pamiętam, jak moja koleżanka pewnego dnia stwierdziła, ze bez makijażu już siebie nie poznaje - do tego zdecydowanie nie powinnyśmy dopuścić. Starajmy się od czasu do czasu dać odpoczynek swojej cerze i wykonywać wówczas tylko lekki makijaż lub np. w sobotę lub inny wolny dzień od pracy zdecydujcie się na opcje bez makijażu ;-). Pozdrawiam. Anna Maria www.kobietawsieci.wordpress.com.
Dodano: 2012-05-21 13:59:12 Zgłoś nadużycie
0szin
o raju ;)
Dodano: 2012-05-01 17:27:44 Zgłoś nadużycie
paula2509
te wyglądają strasznie wręcz
Dodano: 2012-05-01 14:42:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×