Powodzenie na randce

Jest jeden istotny czynnik, który decyduje o Twoim powodzeniu na pierwszej randce. O dziwo nie jest to sukienka, czy szpilki, które włożyłaś, a nawet zapach perfum. Mężczyźni na poziomie intuicyjnym szukają kobiet, które mogłyby zostać matkami ich dzieci. Oto kilka szczegółów, na które on zwróci uwagę podczas waszego spotkania.

Powodzenie na randce

Powodzenie na randce

W sytuacjach patowych zachowujesz zimną krew. Trudno jest nie wściekać się, gdy okazuje się, że zgubiłaś telefon komórkowy, lub ukradziono Ci dokumenty. Pamiętaj jednak, że Twoje reakcje są obserwowane, a mężczyzna podświadomie odczytuje wysyłane przez Ciebie sygnały. Jeżeli w kryzysowej sytuacji zdobędziesz się na opanowanie, udowodnisz mu, że w kwestii dzieci będzie można Tobie zaufać i poradzisz sobie z nimi nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Potrafisz wyczuć, kiedy on ma złe samopoczucie. Gdy wiesz jak reagować na jego gorszy nastrój, nawet jego najmniejsze wahania, dajesz mu do zrozumienia, że będziesz umiała rozpoznać potrzeby niemowlaka. To dla niego bardzo ważne, byś umiała odczytać jego uczucia, ponieważ on sam nie zawsze potrafi je odpowiednio zinterpretować.

Mężczyzna tylko podświadomie szuka matki swoich dzieci. Nie wyskakuj na początku znajomości ze swoimi predyspozycjami do zostania najlepszą mamą na świecie. Przedwczesne rozmowy o dzieciach działają na niego jak system alarmowy. Mężczyzna będzie się bał, że próbujesz go usidlić i wycofa się z tej znajomości. Planowanie przyszłości odłóż na później. Gdy będziecie parą wystarczająco długo i będziesz absolutnie pewna, że to właśnie z nim chcesz stworzyć rodzinę możesz poruszyć temat dziecka.
Dodał(a): Martyna Matysiak , Wtorek 07.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Zgadzam się z Wami dziewczyny
Dodano: 2012-08-07 14:24:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
Mnie też się podoba
Dodano: 2012-08-07 14:24:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
Bardzo fajny artykuł
Dodano: 2012-08-07 14:23:38 Zgłoś nadużycie