Pozbądź się lwich zmarszczek!

Chciałabym zapytać, jakie zabiegi kosmetyczne mogłyby pomóc mi pozbyć się lwich zmarszczek?

Pozbądź się lwich zmarszczek!

Pozbądź się lwich zmarszczek!
Złotym standardem na lwie zmarszczki jest toksyna botulinowa. Przyczyną tych zmarszczek jest nadmierne napięcia mięśnia marszczącego brwi. Osłabienie siły tego mięśnia poprzez działanie toksyny botulinowej spłyca zmarszczki lwie. Zabieg ten zawsze daje poprawę, ale czasami zmarszczki te jeszcze są widoczne. W takich okolicznościach można dodatkowo zastosować jakiś wypełniacz, np. preparat kwasu hialuronowego.

Kliknij i dowiedz się, w jaki sposób powinnaś przygotować się do operacji plastycznych!


Moim zdaniem złotym standardem wśród wypełniaczy jest własna tkanka tłuszczowa. Wadą zabiegu z własnym tłuszczem jest dość długi okres rekonwalescencji (obrzęk i siniaki) w porównaniu z wstrzyknięciem  kwasu hialuronowego, co można wykonać w przerwie na lunch.


Fanki operacji plastycznych - zobacz kobiety, które nie oparły się pokusie i odwiedziły chirurga plastycznego.

Zaletą własnego tłuszczu jest to, że efekty mogą być trwałe, czego nie można się spodziewać po toksynie botulinowej ani po kwasie hialuronowym.


Kliknij i dowiedz się, w jaki sposób działa botox!


Gwiazdy lubią być oryginalne i niepowtarzalne. Często decydują się na ozdabianie swojego ciała w sposób najbardziej trwały, czyli za pomocą tatuaży. Zobacz najciekawsze wzory na ciałach celebrytów.
Lubomir Lembas


Ekspert MilionKobiet.pl

Lubomir Lembas

specjalista chirurgii plastycznej, LUX MEDDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 21.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
milla
Bogatą ofertę w tego typu zabiegi mają gabinety medycyny estetycznej.Jednym z nich jest zabieg przy użyciu substancji restylane,który długotrwale i głęboko nawilża skórę,wzmacnia napięcie i jędrnośc.Restylane zawiera stabilizowany kwas hialuronowy ,który pobudza naturalną produkcję kolagenu odpowiedzialnego za kondycję skóry i jej młody wygląd.Sam zabieg jest bezbolesny,nie powoduje obrzęków i podrażnień.Efekty widoczne są po pierwszym zabiegu i utrzymują się kilka miesięcy.Polecam sprawdzony gabinet ELMED w SOPOCIE.Pozdrawiam
Dodano: 2012-12-27 17:13:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×