Pozbądź się zbędnych centymetrów z CAVIFAST2!

Bez skrupułów wymodeluj problematyczne partie ciała i ciesz się luksusem posiadania idealnej sylwetki. Poznaj działanie CAVIFAST 2!

Pozbądź się zbędnych centymetrów z Cavifast 2!

Pozbądź się zbędnych centymetrów z CAVIFAST2!


13 lutego  w  CHIC  SPA w Warszawie odbyła się premiera innowacyjnego urządzenia, jakim jest CAVIFAST 2, na której pojawiła się m.in. Agnieszka Więdłocha, Kamila Szczawińska, oraz Grażyna Wolszczak.

Dzięki temu zabiegowi możesz bez skrupułów wymodelować problematyczne partie ciała i cieszyć się luksusem posiadania idealnej sylwetki. CAVIFAST może być traktowany jako zabieg bankietowy - może być wykonany nawet na kilka godzin przed wielkim wyjściem, a skóra nie będzie zaczerwieniona ani opuchnięta. Gwarantowany efekt kilku centymetrów mniej tuż  po zejściu z fotela, oznacza ze problem niedopinającej się  lub odrobinę przyciasnej sukienki odchodzi w zapomnienie!

CAVIFAST 2 jest skuteczną alternatywą dla zabiegów chirurgii plastycznej. Jednocześnie nie występują tu żadne skutki uboczne, które są związane z zabiegami tradycyjnej liposukcji. Metoda nie wymaga rekonwalescencji, nie odczuwa się bólu po zabiegu a powierzchnia skóry pozostaje gładka i nienaruszona.

Pozbądź się zbędnych centymetrów z Cavifast 2!

Pozbądź się zbędnych centymetrów z CAVIFAST2!


CAVIFAST 2 Medyczna lipoliza Kawitacyjna to najnowocześniejsze i jedyne na świecie, a dostępne wyłącznie w Chic Spa samokalibrujące urządzenie medyczne do redukcji miejscowej otyłości i tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu pochodzenia wodno - tłuszczowego. Automatyczna kalibracja - unikatowa funkcja CIAVIFAST pozwala na wyjątkową skuteczność. Urządzenie podczas całego zabiegu samoczynnie kontroluje i utrzymuje stały poziom mocy. Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości i najwyższa dostępna na rynku moc CAVIFAST 2, gwarantują głębokie przenikanie do tkanek - tym samym spektakularne efekty. Od 1 nawet do 8 cm w obwodzie mniej - już po pierwszym zabiegu.

Działanie urządzenia opiera się o zjawisko kawitacji, czyli selektywnego oddziaływania na komórki tłuszczowe, opróżniając je i wybiórczo trwale usuwając. Kawitacja jest jedną z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu, a przede wszystkim tkanki tłuszczowej. Dzięki stymulacji procesu jej spalania  kawitacja prowadzi do zmniejszenia obwodów części ciała. CAVIFAST czyni to wyjątkowo skutecznie a efekty są fenomenalne.  Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie. Uwolniony w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega rozkładowi i wydaleniu. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów takich jak uda, pośladki, ramiona, talia, biodra czy okolice kolan.

Funkcja BIO IMPEDANCJI, w jaką wyposażony jest CAVIFAST 2 polegająca na możliwości zbadania składu ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej,  wody i masy kości - jeszcze wiarygodniej, niż centymetr potwierdzi wyniki.

Źródło/ Foto: Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 18.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×