Prosta sprawa

W nadchodzącym sezonie wraca moda na proste włosy. Skorzystaj z naszych podpowiedzi i wybierz idealną prostownicę, dzięki której stworzysz modny look na głowie!

Prosta sprawa

Prosta sprawaMarzą Ci się idealnie proste i błyszczące włosy? Aby osiągnąć taki efekt sięgnij po prostownicę do włosów. Te nowoczesne, oprócz znakomitych efektów działania, zapewniają dodatkowo ochronę włosów przed działaniem wysokich temperatur i dostosowują się do grubości oraz długości włosów, dzięki specjalnie zaprogramowanym systemom. Od dzisiaj prostowanie nawet najbardziej trudnych włosów to... prosta sprawa!Prostownica do włosów PHS 2560  - Bosch

Prostownica do włosów PHS 2560  - Bosch

Szybko i równomiernie nagrzewające się płytki ceramiczne powodują delikatne przesuwanie się prostownicy po włosach, dając im jedwabisty połysk. Jonizator zapobiegnie elektryzowaniu się włosów, ułatwiając później rozczesywanie. Blokada zamykania oraz uszko do zawieszania ułatwiają przechowywanie prostownicy. Specjalna końcówka ochroni Twoje palce przed poparzeniem.

Cena: ok. 100 zł


Prostownica do włosów Shine Therapy S9950 - Remington

Prostownica do włosów Shine Therapy S9950 - Remington

Ceramiczna powłoka prostownicy (70 funtów) zawiera witaminę E, która jest emitowana do włosów podczas prostowania. Dodatkowo płyta zawiera mikrokanaliki, przez które do włosów przedostają się nawilżające olejki czy płynne odżywki. Urządzenie nagrzewa się do 230 stopni Celsjusza.

Cena: ok. 180 złProstownica do włosów ActiveCare - Philips

Prostownica do włosów ActiveCare - Philips

najwyższa ochrona, wspaniały blask. Prostuj bez przegrzewania. Najwyższa dbałość o włosy. Prostownica do włosów ActiveCare firmy Philips chroni włosy przed przegrzewaniem dzięki nowym płytkom grzejnym TripleCare. Zachowują one stałą temperaturę, są wyposażone w technologię EHD i wykorzystuję ultradźwięki.


Cena: ok. 250 zł

 Profesjonalna prostownica tytanowo-ceramiczna Pro 2091E - Babyliss

Profesjonalna prostownica tytanowo-ceramiczna Pro 2091E - Babyliss


Tytan jest bardzo twardym metalem odpornym na korozję, nie ściera się i nie wyszczerbia co gwarantuje bezpieczne dla włosów prostowanie bez obaw o naruszenie struktury włosów.
Jest to jedyna prostownica, która nagrzewa się aż do 230 stopni C dzięki czemu włosy prostowane są o wiele szybciej co skraca czas prostowania włosów. Dodatkowo wyposażona jest w generator jonów ujemnych, które sprawiają że włosy są chronione przed działaniem wysokiej temperatury, zamykają łuskę włosa dzięki czemu włosy są gładsze i zdrowsze, nie puszą się a efekt prostowania jest trwalszy.


cena: ok. 350 zł

Prostownica do włosów Satin Hair 7 SensoCare - Braun


Prostownica do włosów Satin Hair 7 SensoCare - Braun

Nowa prostownica Braun Satin Hair 7 SensoCare to urządzenie, które zapewni włosom wspaniałą stylizację i doskonałą ochronę bez żadnych kompromisów. Prostownica diagnozuje włosy od cebulek aż po końce i aktywnie dostosowuje temperaturę do ich potrzeb. Informacje zwrotne widoczne na ekranie powiadamiają o prawidłowej prędkości przesunięcia prostownicy po włosach i odpowiednim poziomie wilgotności kosmyków. Braun Satin Hair 7 SensoCare pozwala także na zapisanie w pamięci prostownicy aż 3 profili włosów.

Cena: 499 zł

Prosta sprawa

Prosta sprawa
Tekst: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Thinkstock/mat. prasoweDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 04.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×