Przeciwwskazania do makijażu permanentnego

Chciałabyś zrobić makijaż permanentny? Zastanawiasz się, jak długo utrzymuje się efekt i czy są jakieś przeciwwskazania? Skorzystaj z naszych porad

Przeciwwskazania do makijażu permanentnego

Przeciwwskazania do makijażu permanentnego


Na makijaż permanentny należy wybrać się do wykwalifikowanej kosmetyczki, która posiada pozytywne opinie oraz wykonuje zabieg w przeznaczonym do tego celu gabinecie. Przed decyzją należy zapoznać się z wszelakimi przeciwwskazaniami do zabiegu i zastanowić się, czy makijaż podkreśli urodę.

Dlatego przed trwałym podkreślenie oczu, ust, czy brwi kosmetyczka powinna zobrazować efekt, abyśmy były świadome jaki będzie efekt. Wszelkie przeciwwskazania do zabiegu powinny być przestrzegana, bo ich zatajenie tylko dla tego, że chcemy porwać swój wygląd mogą mieć negatywny wpływ na organizm.
Rezygnujemy z makijażu permanentnego  kiedy:
- występuje nieustabilizowana forma cukrzycy;
- przyjmowane są leki sterydowe, które utrudniają gojenie się ran;
- łuszczyca;
- zapalenia bakteryjne, grzybicze i wirusowe skóry;
- bielactwo;
- ciąża;
- zabiegi radioterapii przy nowotworach;

Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG

Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 18.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Sniezka
Bardzo bałam się makijażu permanentnego, ale nie jestem najlepsza w malowaniu się. Koleżanka poleciła mi Vici Clinic i pana Krzysztofa. Efekt jest przepiękny, a ja nie tracę już czasu i budzę się piękna :)
Dodano: 2017-07-30 15:33:26 Zgłoś nadużycie
pund1982
Dla pacjentów chcących możliwości leczenia bielactwa bez operacji lub leków, z wykorzystaniem kosmetyków może być realną opcją. Istnieje kilka różnych marek kosmetycznych, które oferują makijażu, aby wyrównać koloryt skóry. Środek ten jest zalecany dla dzieci z bielactwo, ponieważ nie ma wpływu lub bardzo niewiele skutków ubocznych. Dodatkowo, samo opalanie służy jako zabieg kosmetyczny na bielactwo. Inna opcja zaproponowana przez dermatologów i innych specjalistów medycznych leczących http://www.bielactwoforum.pl/bielactwo-leczenie/ bielactwa jest barwnik skóry. Jednym z głównych składników, dihydroksyaceton (DHA) jest ten sam składnik znajduje się w bezsłoneczny opalaczy kremy i płyny. Nie zakłócając pigment skóry, działa z martwych komórek skóry w celu wytworzenia brązowawej barwy.
Dodano: 2016-12-12 20:12:33 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×