Konkurs - Przełam szarość dnia z IDÉALIA KREM BB

Pokaż, w jaki sposób przełamujesz szarość dnia i udowodnij nam, że jesteś energiczną i pozytywnie nastawioną do świata osobą. Na autorki najciekawszych zgłoszeń czekają cenne nagrody!

vichy konkurs art.jpg


Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać do redakcji zdjęcie przygotowanego przez siebie kolażu inspirowanego radością życia i przełamywaniem codziennej szarości dnia. Kolaż powinien być motywujący i zachęcający inne osoby do działania, uśmiechu i dodający energii.

Baw się zdjęciami, zestawiaj je w dowolnych kombinacjach, nie bój się kolorów ani faktur - udowodnij nam, że jesteś energiczną i przebojową kobietą!

Zdjęcia-kolaże należy wysyłać na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl. W temacie maila wpisz: ""Przełam szarość dnia z IDÉALIA KREM BB".

Przygotowany kolaż musi stanowić odpowiedź na hasło "Przełam szarość dnia z IDÉALIA KREM BB"; przesłana praca plastyczna (KOLAŻ) musi zawierać przedstawienie produktu Partnera: IDÉALIA KREM BB. To od Ciebie i Twojej wyobraźni zależy, w jaki sposób zaprezentujesz nam swój pomysł na graficzne ujęcie tematu konkursowego.

Uczestniczka Konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie (zawierające jedno lub większą liczbę zdjęć).

Do zgłoszenia należy dołączyć swoje dane osobowe, adres korespondencyjny, wiek oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem i jego akceptacji, zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikację wizerunku poprzez zamieszczenie w e-mailu następujących klauzul:


Oświadczam, iż zapoznałam się i akceptuję regulaminu Konkursu "Konkurs - Przełam szarość dnia z IDÉALIA KREM BB. Wyrażam zgodę dla Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 50/52 na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z realizacją konkursu oraz dostarczeniem nagrody. W przypadku wygrania w konkursie, na publikację moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz wizerunku na stronie internetowej www.milionkobiet.pl.


Spośród wszystkich nadesłanych kolaży, Jury wybierze najciekawsze, które zostaną poddane głosowaniu na stronie MilionKobiet.pl

3 autorki kolaży, które otrzymają najwięcej głosów, nagrodzimy zestawami produktów marki Vichy:
kremem Idéalia BB, kremem Idéalia, kremem Idéalia PRO, wodą termalną oraz kremem do ciała NutriExtra.

Głosowanie na najlepszą pracę zostanie przeprowadzone w okresie od dnia 14 maja 2013 roku do dnia 30 maja 2013 roku do godziny 24:00.

10 autorek najciekawszych komentarzy zostanie nagrodzonych kremem BB Vichy.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu MilionKobiet.pl.

Rejestracja w serwisie MilionKobiet.pl.

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ NA NAJCIEKAWSZY KOLAŻ!TUTAJ ZNAJDZIESZ REGULAMIN KONKURSU!


128015768.jpg
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 16.04.2013 (aktualizacja: 2013-05-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×