Przełom w pielęgnacji twarzy

Starzenie się, to naturalny proces, którego nie można zatrzymać. Można go natomiast spowolnić, odpowiednio wspomagając mechanizmy obronne organizmu.

Przełom w pielęgnacji twarzy

Przełom w pielęgnacji twarzy


Ogromne postępy w genetyce w ciągu ostatnich lat pozwoliły na opracowanie innowacyjnej metody, dzięki której można zbadać genetyczne predyspozycje organizmu do walki z wolnymi rodnikami, odpowiedzialnymi za starzenie.

Specjalna spersonalizowana kuracja przeciwstarzeniowa, dostosowana do indywidualnego profilu genetycznego, składa się z trzech zintegrowanych elementów:

  •      test DNA badający poziom stresu oksydacyjnego
  •      indywidualnie dobrane suplementy diety zapewniające ochronę od wewnątrz
  •      produkty do zewnętrznej pielęgnacji skóry twarzy

W oparciu o wynik testu DNA przygotowywany jest „skrojony na miarę” zestaw suplementów diety i produktów do pielęgnacji skóry twarzy. Kuracja jest kompleksowa, pomaga spowolnić proces starzenia, chroniąc organizm od wewnątrz i z zewnątrz przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Idealnie dobrana dawka przeciwutleniaczy zawarta w suplementach diety wspiera działanie enzymów antyoksydacyjnych, wzmacniając mechanizmy chroniące skórę przed nadmierną ilością wolnych rodników.


W skład kuracji przeciwstarzeniowej wchodzą:

suplement1.jpg

SUPLEMENTY DIETY

Suplementy diety zawierają skoncentrowane witaminy i mikroelementy.Zapewniają organizmowi idealnie dobraną dawkę antyoksydantów, która zostaje ustalona na podstawie wyników testu DNA. Przeciwutleniacze zawarte w suplementach wspierają działanie antyoksydantów endogennych, przyczyniając się do wzmocnienia mechanizmów obronnych przeciw nadmiernej liczbie rodników.

Przełom w pielęgnacji twarzy

SERUM

Serum zawiera skoncentrowane substancje aktywne, wzmacniające naturalną tarczę antyoksydacyjną skóry. Serum należy stosować pod krem rano i wieczorem na całą twarz (również wokół oczu).

Przełom w pielęgnacji twarzy

KREM NA NOC

Krem na noc działa podczas snu, kiedy komórki są wyjątkowo podatne na przyjmowanie aktywnych składników regenerujących.


Przełom w pielęgnacji twarzy

TEST DNA

Test DNA to najbezpieczniejszy, najbardziej zaawansowany i jedyny sposób na określenie w jakim zakresie każdy z nas jest genetycznie podatny na działanie wolnych rodników. Test pozwala również oznaczyć jakie antyoksydanty i w jakich proporcjach mogą skutecznie przeciwdziałać stresowi oksydacyjnemu, a co za tym idzie spowalniać typowe oznaki starzenia skóry.

Suplementy, serum oraz krem na noc stanowią kompletną kurację dostosowaną do poziomu stresu oksydacyjnego. Natomiast krem na dzień (nie ma go w zestawie) musimy dopasować do warunków klimatycznych w jakich żyjemy (silne słońce, mróz, wiatr) – powinien zawierać np. odpowiednie filtry UV. Może to być kosmetyk używany dotychczas.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.gen3.pl

Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Czwartek 16.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
trzeba wypróbowac
Dodano: 2013-06-04 11:03:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×