Przypomnij sobie o perłowym na wiosnę!

Kiedyś perłowe odcienie mieniły się na paznokciach każdej zadbanej kobiety. Dzisiaj panuje zasada: im mocniej tym lepiej. Soczysta czerwień, fiolet, granat... A może warto przypomnieć sobie o perłowym różu i świetnie skomponować się z kwiatami kwitnącej wiśni na wiosnę?

157374724.jpg

Przypomnij sobie o perłowym na wiosnę!


Kliknij i przeczytaj o fascynacji wieloma mężczyznami!


Chcemy wyglądać naturalnie i dziewczęco, a potem malujemy sobie pazurki i usta na bordo i się dziwimy, że faceci gwiżdżą ;)  Owszem, czerwień jest zmysłowa, kobieca i seksowana, dlatego nie powinnyśmy z niej rezygnować, ale może warto raz na jakiś czas spróbować czegoś lżejszego? Perłowe lakiery do paznokci to nie tylko róż, ale wszystkie inne kolory wzbogacone o perłowy pigment. Dzięki nim płytka paznokcia delikatnie błyszczy, a my wyglądamy naturalnie i dziewczęco. Do tego możecie pomalować usta na podobny, delikatny kolor, lekko zaróżowić policzki i wiosenny makijaż gotowy!


142305707.jpg

Przypomnij sobie o perłowym na wiosnę!


Perłowymi
odcieniami można eksperymentować. Poniżej przedstawiamy propozycję, mroźne paznokcie z połyskiem i mocno różową szminkę. Jak wam się podoba to zestawienie?

Kliknij i dowiedz się jak podkreślić brwi i usta!

112805129.jpg

Przypomnij sobie o perłowym na wiosnę!

ID galerii:1129

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto:ThinkStock
Dodał(a): Joanna Szczepan , Poniedziałek 18.02.2013 (aktualizacja: 2013-02-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×