Przywróć ład swoim włosom

Moje włosy po nocy wyglądają naprawdę strasznie. Czy są jakieś szybkie sposoby, najlepiej kilkuminutowe, żeby przywrócić je do ładu?

Przywróć ład swoim włosom

Przywróć ład swoim włosomAby w szybki sposób doprowadzić włosy do ładu, należy pamiętać o kilku niezmiernie istotnych faktach. Podstawą jest perfekcyjne strzyżenie, które jest odpowiednio dobrane do struktury i jakości włosów. Włosy, które mają odpowiednio nadaną linię podczas strzyżenia, będą o wiele łatwiejsze w ponownej stylizacji i ułożeniu kształtu fryzury. Kolejnym szalenie ważnym elementem jest pielęgnacja włosów w domu.


Kliknij i poznaj sposoby na objętość twojej fryzury!

Odpowiednio dobrana do indywidualnych potrzeb i upodobań klientki, zapewni należyte nawilżenie włosów oraz utrzyma ich sprężystość. Na rynku dostępna jest szeroka gama odżywek i szamponów, ale trzeba pamiętać, że ich wybór nie może być przypadkowy. Odpowiednio dobrane kosmetyki ułatwią w dużym stopniu ponowną stylizację włosów.

Jeżeli poddajemy włosy stylizacji za pomocą kosmetyków takich jak pasty stylizujące czy lakiery, bardzo pomocnym produktem, dość popularnym w ostatnim czasie, jest suchy szampon w sprayu. Dzięki jego zastosowaniu w bardzo szybki sposób możemy odświeżyć włosy i usunąć z nich pozostałości poprzedniej stylizacji. Jeżeli włosy są lekko wygniecione i "przyklepane", można je w łatwy sposób odbić od nasady i wygładzić za pomocą użycia suszarki i szczotki. Kilka przeciągnięć na okrągłej szczotce pozwoli przywrócić włosom elegancką formę i nadać im objętości.

Kliknij i poznaj modne fryzury ślubne na 2013 rok!

Żaden z tych sposobów nie zastąpi oczywiście umycia włosów i jest tylko doraźnym rozwiązaniem problemu. Szczególnie dotyczy to krótkich fryzur. Należy pamiętać o tym, że starannie ostrzyżone, zdrowe włosy są podstawowym czynnikiem budującym nasz wizerunek.


ID galerii:988


Piotr Oszust.jpg

Ekspert MilionKobiet.pl
Piotr Oszust
Stylista GOLDWELL, salon Montownia Fryzur Genus-e z LublinaDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 11.03.2013 (aktualizacja: 2013-03-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×