Pytanie do eksperta

Masz pytania dotyczące makijażu? Zadaj je naszemu ekspertowi, Wioletcie Wypijewskiej, Mistrzyni Świata Make Up.

pytanie do eksperta


Masz nurtujące Cię pytania dotyczące wykonywania makijażu? Zadaj je naszemu ekspertowi, Wioletcie Wypijewskiej - Mistrzyni Świata Make Up.

Swoje pytanie wyślij na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl w temacie wiadomości wpisz: "Pytanie do eksperta". Wioletta Wypijewska

Wybrane pytania zostaną opublikowane na portalu MilionKobiet.pl wraz z odpowiedzią eksperta - Wioletty Wypijewskiej. Informujemy, że ekspert nie odpowiada na pytania drogą mailową.

Wioletta Wypijewska to tytułowana makijażystka, wykładowca wizażu w prestiżowych szkołach. Na co dzień związana z magazynem "Ślub marzeń". Pracuje również jako charakteryzatorka przy serialu "Daleko od noszy". Wielokrotna laureatka mistrzostw Make-Up, m.in. zdobywczyni pierwszego miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Make-Up oraz pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Makijażu Efekty Specjalne.

W 2010 roku w Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu Profesjonalnego w Düsseldorfie (Beauty International 2010) zdobyła pierwsze miejsce i tym samym otrzymała tytuł Mistrzyni Świata Make Up.

Foto: Kama Bork


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 22.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×