Renee Zellweger zmieniona nie do poznania

Czy to jeszcze ta sama osoba? Zobaczcie, jak zmieniła się aktorka szerszemu gronu znana głównie z roli kultowej Bridget Jones!

Renee Zellweger zmieniona nie do poznania

Renee Zellweger zmieniona nie do poznania


Która z Was nie miała babskiego wieczoru bez filmu z Bridget Jones? Urocza, pulchna kobieta i jej historie miłosne, zawodowe - zapewne wiele pań znajdowało w niej coś z siebie. Renee Zellweger chyba już nigdy nie ucieknie od kojarzenia właśnie z tą rolą. Jednak aktorka postanowiła uciec od swojego wyglądu.

Już nie oglądamy uroczo pełnych policzków i oczu zwężonych w szparki. Gwiazda widać sporo zainwestowała w zabiegi chirurgii plastycznej, ponieważ zmieniła się nie do poznania. Obecnie jej oczy są dużo większe, a i policzki nie mają nic z krągłości.

Internauci śmiało komentują tę metamorfozę. Pomimo tego, że kiedyś ironizowano z "pełnego" wyglądu Renee Zellweger, teraz zdecydowanie większe poruszenie zrobiła jej przemiana. Czy aby na pewno aktorce było to potrzebne?

Naszym zdaniem odtwórczyni kultowej roli Bridget zupełnie nie musiała aż tak poprawiać swojej twarzy, lecz jeżeli teraz czuje się lepiej, to chyba nie można tego krytykować, prawda?Zobaczcie, jak aktorka wyglądała dawniej i jak teraz się prezentuje.


Renee Zellweger zmieniona nie do poznania

Renee Zellweger zmieniona nie do poznania

The #New #ReneeZellweger.... I'm SHOCKED!!! #WTF 😳😳😳

A photo posted by BlaQQa Bang Bang (@itsblaqqabangbang) on

Źródło: Milionkobiet.pl
Foto: FameFlynet/ InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 21.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Wolałam jak była w starszej wersji :)
Dodano: 2014-10-21 17:43:21 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×