Rewolucja w dermabrazji

Masz dość suchej skóry, brzydkich przebarwień bądź zmarszczek? Dzięki nowoczesnym zabiegom hydradermabrazji w klinice BeautymeD pozbędziesz się ich szybko i bezboleśnie.

Rewolucja w dermabrazji

Jako jedna z najbardziej profesjonalnych klinik medycyny estetycznej BeautymeD posiada najnowocześniejsze urządzenie do hydradermabrazji HydrafacialTM firmy BTL Industries Limited, która jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej.

Hydradermabrazja przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry i polega na usuwaniu martwych komórek skóry oraz zanieczyszczeń z równoczesnym obmywaniem nowej skóry nawilżającym, nawadniającym i oczyszczającym serum. Terapia ma działanie łagodzące, odświeżające, nie prowadzi do podrażnień, a jej efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się ponad 7 dni. Terapia Hydradermabrazji jest szybką i skuteczną formą leczenia, trwającą około 30 minut. W trakcie wykonywania zabiegu pacjent nie odczuwa dyskRewolucja w dermabrazjiomfortu i zaraz po zabiegu może wrócić do pełnej aktywności.

Urządzenie do Hydradermabrazji może być używane do różnych odmian zabiegów złuszczających, w zależności od zastosowanej końcówki oraz substancji czynnej, która na zasadzie infuzji zostaje dostarczona do głębokich warstw naskórka. Pod pojęciem infuzji można rozumieć dostarczanie pod dużym ciśnieniem aktywnych substancji do naskórka. Aby poprawić wygląd drobnych lub głębokich zmarszczek, przebarwień skóry oraz cery trądzikowej, zaleca się przeprowadzenie serii 6 zabiegów (1 zabieg w tygodniu).

Nowoczesny zabieg Hydradermabrazji, który zapewni gładką oraz nawodnioną skórę szybko i bezboleśnie a także wysokie poczucie komfortu.

Opinia o zabiegu:

Podczas wykonywania zabiegu, który jest całkowicie bezbolesny, miałam możliwość oczyścić swoją skórę twarzy. Podczas zabiegu do mojej skóry zostały dostarczone substancje odżywcze, które miały za zadanie poprawić wygląd mojej cery. Po zabiegu moja skóra była napięta i bardzo wygładzona.

Ceny zabiegów w BeautymeD:

- Hydrafacial + nawilżenie skóry na twarz - 400 zł
- Twarz, szyja i dekolt 600 zł
- Hydrafacial + peeling glikolowo-salicylowy na twarz - 550 zł
- Twarz, szyja i dekolt 850 zł
- Hydrafacial + stymulacja odnowy naskórka na twarz - 700 zł
- Twarz, szyja i dekolt 1050 zł

Zabieg został wykony w klinice BeautymeD przy Al. KEN 54 w Warszawie.


Zabieg przetestowała: Emilia Czaczkowska

Zdjęcia: Karolina Czaja

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Maska Cataplasma na włosy

Fibreceutic - botoks dla włosów suchych

Światowe spaDodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 30.09.2011 (aktualizacja: 2011-09-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (8)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Mirelka aa
polecam gdyż u mnie ten zabieg spowodował że moja buzia została ładnie oczyszczona (głownie z zaskórników zanieczyszczonych porów gdyż nie mam duzego problemu z tradzikiem) i nawilzona.. koncówki do hydradermabrazji są jednorazowe.. Wiec tez nie ma obaw z niedoczyszczonym sprzetem Pani przy mnie je wyrzuciała ;) Polecam na ursynowie klinikę dr Mirackiego,
Dodano: 2013-07-29 23:36:32 Zgłoś nadużycie
milla
Bardzo bogatą ofertę w przeróżne zabiegi w zależności od potrzeb i oczekiwań oferują gabinety medycyny estetycznej,gdzie po konsultacji z lekarzem zostaną odpowiednio dobrane rodzaje zabiegów.Polecam sprawdzony gabinet www.elmed.sopot.pl Pozdrawiam
Dodano: 2012-08-27 23:17:29 Zgłoś nadużycie
Qarola
ale faktycznie cena zabiegu jest trochę droga...:D:D
Dodano: 2011-09-30 17:15:21 Zgłoś nadużycie
Qarola
Słyszałam o tym zabiegu, że faktycznie działa, jak się go powtórzy regularnie ...
Dodano: 2011-09-30 17:13:17 Zgłoś nadużycie
Audrey
ale czasami chyba trzeba trochę zapłacić, żeby był jakiś efekt widoczny, tak myślę...
Dodano: 2011-09-30 17:07:38 Zgłoś nadużycie
Audrey
ale czasami chyba trzeba trochę zapłacić, żeby był jakiś efekt widoczny, tak myślę...
Dodano: 2011-09-30 17:07:26 Zgłoś nadużycie
paula2509
ale ceny są przecudowne;p
Dodano: 2011-09-30 15:21:13 Zgłoś nadużycie
migotka
Przydałby mi się taki zabieg;)
Dodano: 2011-09-30 12:03:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×