Róż z bronzerem zawsze w parze

Zastanawiasz się nad wyborem pomiędzy różem a bronzerem, lub nie wiesz czy możesz je połączyć? Zapoznaj się z naszymi poradami!

Róż z bronzerem zawsze w parze

Róż z bronzerem zawsze w parze


Bronzer i róż na policzkach zawsze powinien występować w duecie. Nie mam możliwości, aby jeden kosmetyk zastąpił drugi i występował solo. Dlaczego te kosmetyk tworzą tak zgrany duet? Bo poprzez odpowiedni odcień i miejsce aplikacji mają zdolność właściwego budowania kości policzkowych i nadawania twarzy proporcji i symetrii uważanej od wieków jako synonim piękna.

Dlatego tak, bronzer i róż można, a wręcz należy przy każdym makijażu łączyć podkreślając kości policzkowe. Bronzer powinien być z matowym wykończeniu i dwa tony ciemniejszy od odcienia skóry. Nakładamy go precyzyjnym pędzlem do różu pod kością policzkową by stworzyć głębię i wyeksponować policzek.

Miejsce aplikacji bronzera najlepiej znaleźć wciągając policzki - pojawiające się zagłębienie warto najpierw dokładnie zbadać palcem by stwierdzić jak jest umiejscowiona linia kości. Początek obrysu tworzy niewidzialna linia pionowa, która przechodzi przez środek źrenicy i policzka. Jeżeli jest trudność w jej wyznaczeniu można posłużyć się pędzelkiem.

Następnie nałożony na pędzel bronzer rozcieramy na dłoni, by na twarz nie nałożyć za dużych ilości i jednym miękkim ruchem akcentujemy linię od środka na zewnątrz twarzy. W razie potrzeby czynność powtarzamy. Na koniec linię blendujemy, tak aby przy uchu była nieco szersza. Na koniec uśmiechamy się i od miejsca najbardziej wystającego- szczytu policzków rozcieramy wzdłuż po kości róż.

Nigdy nie aplikuj różu w odwrotnym kierunku, bo osadzający się różowy pigment na kości żuchwy może wyglądać nienaturalnie i  co najmniej dziwnie. Dla subtelnego efektu na koniec możemy za pomocą pędzel kabuki z odrobiną pudru rozetrzeć granice.


Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG

Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY
Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 19.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×