Rozgrzewająca kąpiel na chłodne wieczory

Niskie temperatury, brak słońca, przeszywający zimny wiatr sprawiają, że bardzo często wracamy do domu kompletnie przemarznięte i jedyne o czym myślimy to natychmiast się ogrzać. Jeśli filiżanka gorącej czekolady nie zadziała wykorzystajmy długie chłodne wieczory by się odprężyć i rozgrzać w kąpieli, a przy okazji wzmocnić organizm, zadbać o urodę a przede wszystkim polepszyć wygląd skóry i samopoczucia.

Rozgrzewająca kąpiel na chłodne wieczory

Rozgrzewająca kąpiel na chłodne wieczory


Kosmetyki kąpielowe Apart Natural zmienią codzienny rytuał w prawdziwie zmysłową przyjemność pielęgnacji ciała. Te innowacyjne płyny do kąpieli nie tylko odżywiają, ale nawilżają i pomagają zachować naturalne piękno skóry.
Jeśli więc dysponujesz wanną, konieczne wykorzystaj kojące działanie płynów Apart Natural z linii preBIOtic w gorącej kąpieli. Woda nie powinna być jednak zbyt gorąca, a jej najodpowiedniejsza temperatura to 37-39oC. Wystarczy, że pod strumień ciepłej wody wlejesz odrobione płynu w swoim ulubionym zapachu, a Twoja łazienka zmieni się w domowe SPA. Zanurz się w aromatycznej pianie, poczuj zapach i dotyk ciepłej wody.

Aby kąpiel w wannie spełniła swoje zadanie powinna trwać około 30 minut. Wiele składników zawartych  w tradycyjnych płynach do kąpieli powoduje przy dłuższej kąpieli przesuszenie skóry. Płyny Apart Natural zawierają wyjątkowy składnik prebiotyk, który stymuluje wzrost naturalnej flory bakteryjnej skóry i chroni ją przed utratą wody z naskórka i uszkodzeniem płaszcza lipidowego. Oprócz uwodzicielskich nut zapachowych płyny do kąpieli zostały wzbogacone w odżywcze składniki naturalne, które świetnie zregenerują i odżywią skórę.

Rozgrzewająca kąpiel na chłodne wieczory

Rozgrzewająca kąpiel na chłodne wieczoryPłyny do kąpieli Apart Natural z linii preBIOtic polecane są zwłaszcza w chłodne wieczory, gdy tęsknimy za ciepłem a nasze ciało i umysł potrzebują ukojenia. Rozgrzewająca kąpiel we własnym domu może być prawdziwą terapią na jesienną chandrę i pozytywnie naładować nasze akumulatory. Zadbajmy tylko o kilka drobiazgów w swym otoczeniu, które stworzą wyjątkowy nastrój. Dla jednych będą to zapalone, nastrojowe świece, które stworzą przytulny klimat, dla innych ulubiona muzyka. Dodatkowo wyjątkowe nuty zapachowe płynów Apart Natural zmysłowo otulą ciało i głęboko Cię zrelaksują. Sama będziesz zaskoczona jak się odprężyłaś, nabrałaś sił i z większym optymizmem spojrzysz w świat.

Więcej informacji na temat kosmetyków APART NATURAL znajdziesz na www.apartnatural.eu.

apart natural2.jpg

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 10.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×