Rozjaśnij paznokcie

Lubisz malować paznokcie na czerwono lub w innych, intensywnych barwach? Niestety, podczas częstego kontaktu płytki z lakierem może ona robić się wyraźnie żółta. Sprawdź, w jaki sposób możesz rozjaśnić swoje paznokcie.

paznokcie.jpg

Rozjaśnij swoje paznokcie

Kobiety uwielbiają malować swoje paznokcie kolorowymi lakierami. W tym sezonie króluje trend, aby każdy paznokieć miał inny, letni kolor. Niestety, zbyt częste malowanie paznokci, zwłaszcza lakierami w intensywnych barwach, przyczynia się do odbarwiania płytki paznokci. Przez to nasze paznokcie zaczynają żółknąć i wyglądają mało estetycznie.

Skutecznym sposobem na profilaktykę przeciw przebarwieniom jest nakładanie na oczyszczoną płytkę bazy pod lakier, a dopiero potem malowanie jej lakierem.

Jeżeli jednak nie zdążyłaś w porę o to zadbać i zauważyłaś u siebie żółtawe plamy na swoich paznokciach, koniecznie wykonaj szybki i skuteczny zabieg rozjaśniający. Do jego wykonania będzie Ci potrzebny sok z cytryny i mała miseczka. Wlej do niej uprzednio wyciśnięty sok i zanurz w nim swoje paznokcie na ok. 15 minut. Pamiętaj, aby podczas zabiegu nie mieć lakieru ani żadnej odżywki na paznokciach!Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 29.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.