Sally Hansen - jeszcze więcej kolorów dzięki którym wyrazisz swój styl!

To wspaniała wiadomość! Barwna rodzina Sally Hansen powiększa się!

sallymilionkobiet.jpgDołącza do niej aż 35 nowych, najmodniejszych kolorów. Od teraz możesz wybierać z dodatkowych 17 odcieni Miracle Gel, 8 Complete Salon Manicure oraz 7 Xtreme Wear. Kolorowy zawrót głowy! Dasz się porwać?

20 maja w aż 50 punktach sieci drogerii Rossmann powitała was dwa razy większa, metrowa szafa z produktami Sally Hansen. Od teraz każda z Was odnajdzie swój kolor marzeń! Od delikatnych pasteli, przez intensywne, mocno nasycone barwy, aż po metaliczne szaleństwo i połyskujące drobinki. Do wyboru, do koloru! Cudownie! Dodatkowo w większej szafie znajdziesz trzy nowe preparaty do pielęgnacji. 

Dzięki innowacyjnej formule lakier zapewnia inspirowany profesjonalnym manicure'm efekt żelowego wykończenia 3D i podwójnej objętości już za jednym pociągnięciem. Już jedna warstwa lakieru podwoi objętość manicure'u i wykreuje pełniejszy kształt paznokci z intensywnym, lustrzanym połyskiem. Ten domowy sposób jest najbliższy usłudze żelowego manicure w profesjonalnym salonie kosmetycznym … i dużo, dużo prostszy! A na dodatek nie niszczy paznokci. 
Co więcej żelowe lakiery Sally Hansen są bardziej odporne na odpryśnięcia niż tradycyjne lakiery do paznokci! Rezultat: błyszczące, pełne objętości paznokcie, które wyglądają jak po hybrydowym manicure, bez wizyty w salonie.

Prosta aplikacja:

Miracle Gel wymaga tylko dwóch etapów. W pierwszym należy nałożyć dwie cienkie warstwy Miracle Gel Color. Następnie - jedną warstwę Miracle Gel Top Coat 2x Volume. Naturalne światło zrobi resztę – lakier utwardza się pod wpływem światła dziennego. Miracle Gel Color w połączeniu z Top Coat 2x Volume pozwalają zatrzymać efekt koloru i połysku na paznokciach aż do 14 dni. Miracle Gel nie wymaga użycia światła LED i stosowania tradycyjnej żelowej techniki manicure. Co ważne, łatwo go usunąć zwykłym zmywaczem.

Technologia:
Lakiery MIRACLE GEL zawierają opatentowaną technologię Tube Technology®. Pozwala ona w większym stopniu aktywować oraz utrzymywać działanie pielęgnacyjnych składników, które pod postacią żelowej warstwy lakieru wzmacniają jego integralność. Efektem tego jest piękny, trwały i błyszczący manicure. Zaawansowane formuły lakierów kolorowych i top coatu MIRACLE GEL zostały wzbogacone oligomerami. Top coat zawiera ponadto fotoinicjator, który zespaja się (tworzy siatkę) z oligomerami obecnymi w lakierach, dzięki czemu nie ma potrzeby wysuszania manicure za pomocą światła LED/UV – wystarczy jedynie naturalne światło dzienne. Z upływem czasu warstwa lakieru staje się coraz mocniejsza, co przekłada się na trwałość manicure.


Dodał(a): Wiktoria Nowak , Czwartek 01.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×