SEBASTIAN PROFESSIONAL w salonie fryjerskim VIP ROOM!

Marka profesjonalnych kosmetyków do włosów SEBASTIAN PROFESSIONAL nawiązała współpracę z salonem fryzjerski VIP ROOM w zakresie budowy wizerunku i zwiększania świadomości brandu wśród konsumentów i profesjonalistów.

SEBASTIAN PROFESSIONAL w salonie fryjerskim VIP ROOM!

SEBASTIAN PROFESSIONAL w salonie fryjerskim VIP ROOM!


Zakres współpracy będzie obejmował edukację nowych klientów oraz budowę wizerunku marki SEBASTIAN PROFESSIONAL wśród konsumentów. VIP ROOM zajmie się przeprowadzaniem szkoleń wprowadzających dla nowych salonów fryzjerskich, ubiegających się o współpracę z marką SEBASTIAN PROFESSIONAL.

Styliści VIP ROOM zajmą się także przygotowaniem prezentacji  wprowadzenia na rynek nowych inicjatyw i trendów marki - takich jak sesje look&learn. Współpraca będzie obejmować także działania marki SEBASTIAN PROFESSIONAL i salonu VIP ROOM z blogosferą oraz realizację projektów specjalnych.

VIP ROOM to ekskluzywny salon fryzjerski Grzegorza Łubińskiego i Przemka Kowalskiego. Ten kreatywny duet od prawie 10 lat na nowo definiuje pojęcie piękna, tworząc niepowtarzalne fryzury i stylizacje. Pracę traktują jako pasję i przygodę, dlatego też współpraca salonu z marką z pewnością zaowocuje mnogością niepowtarzalnych stylizacji.


Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Wtorek 17.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×