Skóra gotowa na święta

Do świąt zostało niewiele czasu, a jak wiadomo, wtedy chcemy olśniewać urodą. Zobaczcie, jak można szybko pomóc swojej skórze!

Skóra gotowa na święta

Skóra gotowa na święta


W czasie świątecznych przygotowań skupiamy się głównie na potrawach, sprzątaniu mieszkania, lecz warto zwrócić uwagę także na stan naszej skóry, abyśmy chwilę przed wigilijną kolacją nie miały zepsutego nastroju przez jej zły wygląd.

Szybkim zabiegiem regenerującym skórę jest mezoterapia bezigłowa, która odżywia, wygładza i przywraca blask naszej skórze. Zabieg ten polega na bezinwazyjnym wprowadzeniu w głąb skóry preparatów regeneracyjnych i pielęgnacyjnych. Wykorzystywany jest do tego prąd elektryczny mający wysoką częstotliwość, dzięki czemu przepuszczalność błon komórkowych ulega zwiększeniu, przez co dostarczane preparaty lepiej się wchłaniają. Niewątpliwym plusem jest fakt, że efekty widzimy od razu po zabiegu. Jego koszt też jest stosunkowo niewielki - ok. 150 zł.

Skóra gotowa na święta

Skóra gotowa na święta


Skóra po mezoterapii dłużej utrzyma makijaż, w którym króluje smoky - eyes - szczególnie w czekoladowej wersji kolorystycznej - oraz niezawodna czerwień na ustach i kolor nude. Jeżeli chcemy mieć długie i gęste rzęsy przez cały świąteczny okres włącznie z sylwestrem, to mamy do dyspozycji przedłużanie rzęs za pomocą własnoręcznie doklejanych kępek, lub zabiegu w salonie kosmetycznym.

Mając na uwadze odsłanianie naszego ciała np. w sukienkach z wyciętym dekoltem, warto pomyśleć, czy przypadkiem nie będzie nam przeszkadzała jasna cera. Jeżeli chcemy posiadać ciemniejszy odcień, warto już teraz zacząć korzystać z solarium, np. natryskowego, które doda nam delikatnej opalenizny, natomiast alternatywą dla tego rozwiązania są balsamy brązujące, lub zaopatrzenie się w nowość na rynku, jaką są fluidy do ciała, które idealnie kryją wszelkie niedoskonałości, a poza tym nie zmazują się. Nie zapominajmy również o przygotowaniu skóry na różnego rodzaju kosmetyki. W tym celu stosujmy peelingi, które zetrą martwy naskórek, a przy okazji skutecznie nas odświeżą.

Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na szybkie przygotowanie skóry do świętowania?


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 13.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×