Sławne kobiety po pięćdziesiątce

Młodzieńczy wygląd i świetna figura to rzeczy, które każda z nas chciałaby posiadać przekraczając 50. rok życia. Jest to możliwe, co ukazują nam światowej sławy aktorki - zobaczcie same.

Sławne kobiety po pięćdziesiątce

Sławne kobiety po pięćdziesiątce

Kobietom po 50. roku życia show-biznes również ma wiele do zaoferowania, co potwierdzają sławy. Wiek ten nie oznacza siedzenia w domu, czy robienia szalików na drutach, a wręcz odwrotnie - gwiazdy często właśnie wtedy odkrywają swoją drugą młodość.

Są takie typy dojrzałych kobiet, które zachowują młodzieńczy wygląd nawet po przekroczeniu tej magicznej granicy wieku. Czas mija, a one wciąż zachwycają. Jak wiadomo, gwiazdy, które muszą pokazywać się w telewizji, na czerwonym dywanie czy filmach, dbają o siebie wyjątkowo starannie.

Czy to zasługa zdrowego odżywiania, drogich kosmetyków, a może interwencja skalpela? Wyłącznie one znają odpowiedź na to pytanie. Wiemy, że kobiety w większości nie boją się wysiłku fizycznego, chodzą na siłownię, biegają czy uprawiają jogę. Jedną z aktywniejszych gwiazd jest Madonna, która musi utrzymywać formę, by dawać świetne show na scenie.

Prezentujemy Wam naszą listę najpiękniejszych gwiazd (mocno) po pięćdziesiątce
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet/ KAPiF


Dodał(a): Ania Twarowska , Środa 22.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×