Ślubny makijaż - jaki wybrać na wiosnę?

Przed Wami jeden z najważniejszych dni w życiu, jakim jest ślub, który będzie przypadał w okresie wiosennym i zastanawiacie się nad modnym makijażem? Podpowiadamy, jaki make up będzie modny!

Ślubny makijaż - jaki wybrać na wiosnę?

Ślubny makijaż - jaki wybrać na wiosnę?


Makijaż ślubny niezależnie od panujących trendów i mody zawsze powinien być odpowiednio dobrany do urody Panny Młodej, jak dobrany też do jej ślubnej kreacji. Niezależnie jednak od typu urody i sukni każdy makijaż ślubny powinien być starannie wykonany i trwały. To wszystko to stałe cechy makijażu ślubnego, które nigdy się nie zmieniają.

W ten cudowny dzień, każda z Nas chce wyglądać wyjątkowo. Czy tego chcemy czy nie, wszystkie oczy będą skierowane na Nas, więc zarówno fryzura jak i makijaż powinny wzbudzać niekryty zachwyt. Jest to wyjątkowa okazja, dlatego możemy pokusić się na odrobinę szaleństwa, oczywiście wszystko zachowane w ryzach dobrego smaku i elegancji.

Makijaż ślubny 2014 roku niewątpliwie musi wyglądać nieskazitelnie i przetrwać cały dzień i noc. Modnym wiosennym trendem, z którym warto na dłużej się zaprzyjaźnić, jest perfekcyjna i zadbana skóra. Powinna ona wyglądać zdrowo, gładko, bez przebarwień, ale nie może być widać na niej nadmiaru podkładu (tzw. maski). Modne będzie także subtelne podkreślenie kości policzkowych tak, aby sprawiały wrażenie delikatnie zarumienionych.

Ślubny makijaż - jaki wybrać na wiosnę?

Ślubny makijaż - jaki wybrać na wiosnę?


W nadchodzącym sezonie wiosennym modny będzie delikatny makijaż ślubny, pełen uroku dla romantycznych Panien Młodych. Spośród romantycznych propozycji projektantów na nadchodzący sezon ślubny, zdecydowanie dominuje "Królewna Śnieżka".

Jeśli nie lubisz zbytnio zwracać na siebie uwagi, skorzystaj z innej propozycji modnej w nadchodzącym sezonie, jaką będzie "smoky nude", czyli oko odymione neutralnymi odcieniami. Kolejna propozycja w nadchodzącym sezonie wiosennym to kocie oko, tylko w wersji delikatniejszej. Tutaj usta są wręcz niewidoczne, natomiast największy akcent stawiamy na oko i brwi.

Makijaż dla oryginalnych, przebojowych, kochających wyzwanie, zdecydowanych i pewnych siebie Panien Młodych powinien być bardziej wyrazisty i nietuzinkowy. Oczy powinny zostać obrysowane czarną kredką, natomiast mocniej podkreślamy dolną linię rzęs. Przy tak mocnym makijażu oczu, usta powinny być tylko lekko muśnięte błyszczykiem.

Wiolettammmm.jpg


Wioletta Wypijewska

Mistrzyni świata w makijażu profesjonalnym

Wizażysta i szkoleniowiec firmy KRYOLAN

Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 04.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×